• Неодамнешно
1set/6pieces Пеперутка Инсекти Везови Applique Ткаенина Закрпи Значки DIY Занает за Фармерки Облека Украсена за Шиење (c)

1set/6pieces Пеперутка Инсекти Везови Applique Ткаенина Закрпи Значки DIY Занает за Фармерки Облека Украсена

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Големина : Шоу на слики. (Одлично за Декорација) Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн. (Лесно DIY) Идеален за Шиење, венчаница, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. (Везови Обрасци) парична Казна изработка,убава во деликатес и модерен покаже везови фустан. (Мода Applique) Везови facric значки applique закрпи, лесно да се шие на облека, чанти.Спецификација (приближно) : Материјал : polyester Size : Шоу во picture Due на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Color : Шоу во pictures Package се Вклучени : 1 X 1 set/ 6pieces.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат