• Неодамнешно
Kleenplus Зелена Крап Кои Риба Железо на Закрпи Јапонски Кои Крап Цртан филм Деца Моден Стил Везени Мотив Applique Декорација Амблем Костим Вештини на Шиење Поправка

Kleenplus Зелена Крап Кои Риба Железо на Закрпи Јапонски Кои Крап Цртан филм Деца Моден Стил Везени Мотив Applique

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Димензии : 1.5/8 X3.2/8 ИНЧИ/ Шоу на следната слика.Настава За Железо На : . 1. Прскање доволно пареа на платно површината и топлина печат лист на задната страна на далноводи. 2. Стави парче на право место на вашата крпа што сакате да ги красат. 3. Заштита на печ површина од покрие со влажна крпа или тенка крпа и пеглање со висока температура потоа притиснете на железо во текот на patch за 10-15 секунди за 2-3 пати. 4. За долго време со користење треба да се повторува во чекор 3 во задниот дел од вашиот крпа. 5. Се чека додека не се излади потоа да ги проверите за секој печ е агол и околу печ е на работ дека веќе печат.Ако уште не е завршена, па повторете го чекор 3 и чекор 4. оваа ставка може да биде или пораби на пеглаат или на, меѓутоа ние ви препорачуваме пеглање на своето место, а потоа за шиење да се осигурате дека е безбеден.Пакет ќе се испраќаат директно од Тајланд преку Стандард Мал пакет Воздухопловната, и тоа ќе биде потребно за 11-21 дена. 100% Гаранција За Квалитет.Ако не сте задоволни со производот кој сте го купиле за било која причина, ве молиме контактирајте со нас за враќање настава во рок од 14 дена за враќање на средствата.Превозот, Манипулативните трошоци не се враќа.Се врати превозот на трошоците, ќе бидат платени од страна на купувачот.Ние се обидуваме преку многу најдобро е да бидете сигурни дека секој клиент е целосно задоволни.Ако има проблем, ни порака!Ние сме среќни да ви помогнат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат