• Неодамнешно
Пен Државниот Nittany Lions 3.5 Iron На Извезена Печ

Пен Државниот Nittany Lions 3.5 Iron На Извезена Печ

Buyers rating:
DEN 890.40

Количина на стоки

Квалитетот тестирани и обезбедена за максимална издржливост.Дизајниран со само најтешките, roughest корисници во умот.Удобноста и Ефикасноста дојде рака под рака со.Кука & јамка поддршка за да се шие на апликацијата или лесно приврзаност кон тактички ранци, капи, шапки, јакни, панталони, опрема итн.Удобно, издржлив, лесен да се отстрани и да се мијат.Одлична декорација за активности на отворено, или само за вашата колекција хоби.Спецификација : - Висок Квалитет на Ткаенина - 3 D Вез - Удобно - Издржливи - Тешко - Лесно да се Отстрани и да се Мијат - Looped Поддршка Вклучени - Совршен Натпревар - Нема-Расправаме По-продажбата на Услугата печ е направен од 100% везени теми.Железо-На или да се Шие на Закрпи се совршено декоративни прилог на погоден за носене облека или занает проект.Одлично за крпи, ќебиња, перници, purses, scrapbooks, ранци, престилки, јакни, панталони, маици, носии, бебе облека, и многу повеќе!На живописни бои сигурно ќе импресиониран сите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат