• Неодамнешно
Пакет - 9 Предмети: MSA Црна Дизел 15 АТВ Тркала 30 Регулаторот Гуми [4x156 Топ Моделот 12mmx1.5 Повлечи Комплет]

Пакет - 9 Предмети: MSA Црна Дизел 15 АТВ Тркала 30 Регулаторот Гуми [4x156 Топ Моделот 12mmx1.5 Повлечи Комплет]

Buyers rating:
DEN 574.80

Количина на стоки

Пакет на : (4) MSA М12 Дизел Воланот АТВ - Сјаен Црн [15x7] +10мм, 4/156 [М12-05756] + (4) Tensor Регулаторот A/T (8ply) ТОЧКА АТВ Гуми [30x10-15] + (1) KJM Хром Повлечи Комплет & Вентил Произлегува - 12mm x 1.5" [Beveled].Пакетот вклучува : (4) MSA М12 Дизел Воланот АТВ - Сјаен Црн [15x7] +10мм, 4/156 [М12-05756] + (4) Tensor Регулаторот A/T (8ply) ТОЧКА АТВ Гуми [30x10-15] + (1) KJM Хром Повлечи Комплет & Вентил Произлегува - 12mm x 1.5" [Beveled] Гуми дозвола да варира во зависност од специфична машина.Повеќето машини може да оди барем 1" поголем од гума дијаметар.БЕЛЕШКИ : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со fitment ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или телефон ПРЕД цел.Некои тркала бараат посебен тип на повлечи орев да се вклопат во воланот и вашите акции се повлечи ореви може да не работи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат