• Неодамнешно
Аризона Државата Сјајна Хром Авто Амблем (Pitchfork)

Аризона Државата Сјајна Хром Авто Амблем (Pitchfork)

Buyers rating:
DEN 382.80

Количина на стоки

ОЕМ Пластика.Направен за да го издржат тешките надворешни услови.Ќе изгледаат сосема нови за годините што доаѓаат.Надградба од decals и браник налепници.Направен во U. S. A. Аризона Државниот Универзитет авто амблем 3.5 x 1.75 x .125 од Elektroplate.Направен во САД.Придава преку бојата-безбедно лепило пена лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат