• Неодамнешно
22 Инчен АЦЕ КОНВЕКСНИ Мат Црна Редови Тркала Прирабници | Сет од 4 | Вклучува Фронт 22x9 Задните 22x10.5 | Одговара на BMW Серија 7

22 Инчен АЦЕ КОНВЕКСНИ Мат Црна Редови Тркала Прирабници | Сет од 4 | Вклучува Фронт 22x9 Задните 22x10.5 |

Buyers rating:
DEN 300.00

Количина на стоки

Ве молиме Проверете Fitment, ние не гарантира fitment, освен ако не се провери Големината на Располагање : Редови (Пред)22x9.0; (Задниот) 22x10.5 PCD : 5x120 Офсет : Редови (Пред) 20mm; (Задниот) 25mm Заврши Достапни : Мат црна; Мат црна со машински лице; Хипер сребро со машински лице.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KÖNIG К-Самитот K22 Ланци за Снег, Сет од 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG К-Самитот K22 Ланци за Снег, Сет од 2

185 / 8013, 195 / 7513, 205 / 7013, 175 / 7514, 185 / 7014, 195 / 7014, 205 / 6514, 225 / 6014, 175 / 7015, 185 / 6515, 195 / 6015, 205 / 6015, 215 / 5515, 225 / 5515, 235 / 5015, 245 / 5015

DEN 9321.36
10pcs Зимски Пневматици Тркала Ланци за Снег,Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Antiskid
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10pcs Зимски Пневматици Тркала Ланци за Снег,Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Antiskid

Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Две рамо до рамо задебелена т�

DEN 849.60
KÖNIG XG-12 ПРО 255 Ланци за Снег, Сет од 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG XG-12 ПРО 255 Ланци за Снег, Сет од 2

1015, 255 / 7515, 265 / 7515, 31x 10.5015, 245 / 7516, 255 / 7016, 245 / 7017, 255 / 6517, 255 / 6017, 275 / 5517, 235 / 6518, 255 / 5518, 285 / 5018, 245 / 5519, 255 / 5019, 275 / 4519, 275

DEN 5711.76
10Pcs Универзална Снег Гуми Синџир за SUV Автомобил,Итен Пневматик Анти-Пропадна Кабел Прилагодливи Најлон Zip-Вратоврска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10Pcs Универзална Снег Гуми Синџир за SUV Автомобил,Итен Пневматик Анти-Пропадна Кабел Прилагодливи Најлон Zip-Вратоврска

✔УЛТРА ЛЕСНИ АНТИПРОПАДНА ГУМИ СИНЏИР СЕТ : Дизајниран со антипропадна / антилизгајте со влечење за да �

DEN 407.76