• Неодамнешно
20 Инчи Прирабници - Црна Прирабници - РЕДОВИ - Поставување на 4 Тркала - Направени за МАКСИМАЛНА Изведба која е идеална за СИТЕ Автомобили - Трки Тркала за Предизвикув

20 Инчи Прирабници - Црна Прирабници - РЕДОВИ - Поставување на 4 Тркала - Направени за МАКСИМАЛНА Изведба која

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

[ВАЖНО ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ] - ве Молиме да ни даде на ГОДИНАТА и МОДЕЛ на вашето возило за најдобар fitment на вашиот прирабници кога ќе ја поставите вашата цел.Гкл НЕ се ОПФАТЕНИ со вашата нарачка. [ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО АВТОМОБИЛИ, КАМИОНИ, И спортски автомобили] - Тоа не е важно она што возило ќе се вози.Овие ЦРНИ венчиња се гарантира да се трансформира вашиот автомобил во чист луксуз. [ЗАГАРАНТИРАНА ДА ги ИМПРЕСИОНИРА ДАМИ] - да Се подготвени да се трансформира вашето возење фати дами " внимание.Кликнете на "Додади во Кошничка" сега да видиме зошто нашите клиенти се навраќаат за повеќе!. [СИЛНА & ТРАЈНИ, ЛУКСУЗЕН] - Не само што се овие најлуксузните тркала на пазарот, тие се изградени со висок квалитет на материјалите кои ги направи голема патот за одржување и перформанси!. [ГАРАНЦИЈА за ПАРИТЕ НАЗАД] - Леле вашите пријатели, ги импресионира дами, и љубовта на квалитетот на нашите прирабници или ние ќе ви даде секој денар ќе се потрошени назад минус ре-порибување такса!.Топ Модели : 5x110 / 5x112 / 5x114 / 5x115 / 5x120 (Според Возило) Неутрализира : 25 mm / 30мм / 45mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KÖNIG XG-12 ПРО 255 Ланци за Снег, Сет од 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG XG-12 ПРО 255 Ланци за Снег, Сет од 2

1015, 255 / 7515, 265 / 7515, 31x 10.5015, 245 / 7516, 255 / 7016, 245 / 7017, 255 / 6517, 255 / 6017, 275 / 5517, 235 / 6518, 255 / 5518, 285 / 5018, 245 / 5519, 255 / 5019, 275 / 4519, 275

DEN 5711.76
KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња

Производителот гаранција може да не се однесуваат 205 / 70 13, 185 / 80 14, 195 / 70 14, 205 / 65 14, 225 / 55 14 185 / 70 15, 195 / 65 15, 205 / 6

DEN 2384.88
10Pcs Универзална Снег Гуми Синџир за SUV Автомобил,Итен Пневматик Анти-Пропадна Кабел Прилагодливи Најлон Zip-Вратоврска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10Pcs Универзална Снег Гуми Синџир за SUV Автомобил,Итен Пневматик Анти-Пропадна Кабел Прилагодливи Најлон Zip-Вратоврска

✔УЛТРА ЛЕСНИ АНТИПРОПАДНА ГУМИ СИНЏИР СЕТ : Дизајниран со антипропадна / антилизгајте со влечење за да

DEN 407.76