• Неодамнешно
10pcs Зимски Пневматици Тркала Ланци за Снег,Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Antiskid Гуми Tyer Синџири Задебелена Тетивите Antiskid Синџири

10pcs Зимски Пневматици Тркала Ланци за Снег,Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Antiskid

Buyers rating:
DEN 849.60

Количина на стоки

Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Две рамо до рамо задебелена тетивите на зајакнување на гуми зафат капацитет правење на вашиот автомобил возење повеќе проблеми во многу помала бучава.Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Монтирање површината на автомобил гума синџир е зголемен некои мигови за да се спречи автомобил синџири слајд додека возење, што ја прави синџири' занимаваат повеќе моќни и тоа придонесува за вашиот автомобил за возење во релативно рамен терен.Универзална Синџири за Гуми се направени од 100% чист најлон материјал.Ниска температура отпорни.Нови и Обновливи.Може да се користи не само еднаш.Автомобил Снег Синџир е лесно да се инсталира без користење на кревање на џек.Погодно за мажите и жените.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KÖNIG К-Самитот K22 Ланци за Снег, Сет од 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG К-Самитот K22 Ланци за Снег, Сет од 2

185 / 8013, 195 / 7513, 205 / 7013, 175 / 7514, 185 / 7014, 195 / 7014, 205 / 6514, 225 / 6014, 175 / 7015, 185 / 6515, 195 / 6015, 205 / 6015, 215 / 5515, 225 / 5515, 235 / 5015, 245 / 5015

DEN 9321.36
10Pcs Универзална Снег Гуми Синџир за SUV Автомобил,Итен Пневматик Анти-Пропадна Кабел Прилагодливи Најлон Zip-Вратоврска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10Pcs Универзална Снег Гуми Синџир за SUV Автомобил,Итен Пневматик Анти-Пропадна Кабел Прилагодливи Најлон Zip-Вратоврска

✔УЛТРА ЛЕСНИ АНТИПРОПАДНА ГУМИ СИНЏИР СЕТ : Дизајниран со антипропадна / антилизгајте со влечење за да

DEN 407.76
KÖNIG XG-12 ПРО 255 Ланци за Снег, Сет од 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG XG-12 ПРО 255 Ланци за Снег, Сет од 2

1015, 255 / 7515, 265 / 7515, 31x 10.5015, 245 / 7516, 255 / 7016, 245 / 7017, 255 / 6517, 255 / 6017, 275 / 5517, 235 / 6518, 255 / 5518, 285 / 5018, 245 / 5519, 255 / 5019, 275 / 4519, 275

DEN 5711.76
KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња

Производителот гаранција може да не се однесуваат 205 / 70 13, 185 / 80 14, 195 / 70 14, 205 / 65 14, 225 / 55 14 185 / 70 15, 195 / 65 15, 205 / 6

DEN 2384.88
Qiilu 10pcs Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Анти-пропадна Гуми Tyer Синџири Задебелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Qiilu 10pcs Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Анти-пропадна Гуми Tyer Синџири Задебелена

[ Функција ] Ултра лесни 10 парче анти пропадна гуми синџир сет е дизајниран со антипропадна / антилизгај

DEN 2323.20