• Неодамнешно
22 Инчен АЦЕ МРЕЖА-7 Мат Мика Сива Редови Тркала Прирабници | Сет од 4 | Вклучува Фронт 22x9 Задните 22x10.5 | Одговара на BMW Серија 7

22 Инчен АЦЕ МРЕЖА-7 Мат Мика Сива Редови Тркала Прирабници | Сет од 4 | Вклучува Фронт 22x9 Задните 22x10.5

Buyers rating:
DEN 420.00

Количина на стоки

Ве молиме Проверете Fitment, ние не гарантира fitment, освен ако не се провери Големината на Располагање : Редови (Пред)22x9.0; (Задниот) 22x10.5 PCD : 5x120 Офсет : Редови (Пред) 20mm; (Задниот) 25mm Заврши Достапни : Мат црна; Мат црна со машински лице; Хипер сребро со машински лице.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KÖNIG К-Самитот K22 Ланци за Снег, Сет од 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG К-Самитот K22 Ланци за Снег, Сет од 2

185 / 8013, 195 / 7513, 205 / 7013, 175 / 7514, 185 / 7014, 195 / 7014, 205 / 6514, 225 / 6014, 175 / 7015, 185 / 6515, 195 / 6015, 205 / 6015, 215 / 5515, 225 / 5515, 235 / 5015, 245 / 5015

DEN 9321.36
Qiilu 10pcs Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Анти-пропадна Гуми Tyer Синџири Задебелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Qiilu 10pcs Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Анти-пропадна Гуми Tyer Синџири Задебелена

[ Функција ] Ултра лесни 10 парче анти пропадна гуми синџир сет е дизајниран со антипропадна / антилизгај

DEN 2323.20
KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња

Производителот гаранција може да не се однесуваат 205 / 70 13, 185 / 80 14, 195 / 70 14, 205 / 65 14, 225 / 55 14 185 / 70 15, 195 / 65 15, 205 / 6

DEN 2384.88