• Неодамнешно
KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња

KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња

Buyers rating:
DEN 2384.88

Количина на стоки

Производителот гаранција може да не се однесуваат. 205/70 13, 185/80 14, 195/70 14, 205/65 14, 225/55 14 185/70 15, 195/65 15, 205/60 15, 195/60 16 (Не Мишелин Alpin 5), 195/55 16, 205/45 17, 215/40 17. 9 мм се вклопуваат внатре.Прирачник tensioning систем.Флексибилни внатрешни кабел.Типот-одобрен : -Норма V5117, Уни 11313, ТВ. 205/70 13 185/80 14 195/70 14 205/65 14 225/55 14 185/70 15 195/65 15 205/60 15 195/60 16 195/55 16 205/45 17, 215/40 17 9 mm Прирачник tensioning синџир Карактеристики 9 mm Одговара.Дијамант упатуваа.Внатрешни флексибилен кабел.Опремени со senselessly на токи за совршен напон на синџирот.Специјална легура на челик синџир (Uni en 10020) Mn Ni.Најлон копчиња на заштита за алуминиумски тркала (Изборен апликација).Во случај кога заврши собранието инструкции и отворен meshes за поправки.Може да се користат од двете страни за поголема трајност.Одобренија : -Норма 5117, CUNA, УНИ 11313, ТВ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KÖNIG К-Самитот K22 Ланци за Снег, Сет од 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG К-Самитот K22 Ланци за Снег, Сет од 2

185 / 8013, 195 / 7513, 205 / 7013, 175 / 7514, 185 / 7014, 195 / 7014, 205 / 6514, 225 / 6014, 175 / 7015, 185 / 6515, 195 / 6015, 205 / 6015, 215 / 5515, 225 / 5515, 235 / 5015, 245 / 5015

DEN 9321.36