• Неодамнешно
OE Тркала ДОО 20 Инчи Вклопува Chevy Silverado Тахо GMC Сиера Yukon Кадилак Escalade CV73 Сјај Црна 20x8.5 Прирабници Холандер 5696 Goodyear LS2 Гуми СЕТ

OE Тркала ДОО 20 Инчи Вклопува Chevy Silverado Тахо GMC Сиера Yukon Кадилак Escalade CV73 Сјај Црна 20x8.5 Прирабници

Buyers rating:
DEN 1776.00

Количина на стоки

Производителот Дел Број (MPN) : 9506658 - Холандер Број : 5696. Цел живот структурни, една година лице заврши гаранција.Намалена Гуми Пакети Достапни.Центар капа вклучени, фабрика центар ззп ќе осветленост.Гкл/Завртки/Брави/TPMS НЕ се Вклучени.Гуми Притисок Систем за Следење (TPMS) Компатибилен, Кликнете на "Видете повеќе детали за производот" подолу за дополнителни важни информации.Одговара : Chevrolet Silverado 1500 1999-2021, GMC Savana 1500 2003-2014, Chevrolet Лавина 1500 2002-2013, GMC Сиера 1500 1999-2021, Chevrolet Тахо 1995-2021, Chevrolet Палто 1992-1994, Chevrolet Приградски 1500 1988-2021, GMC Yukon 1992-2021, Кадилак Escalade 1999-2021, Chevrolet го Изразат 1500 2003-2014, Chevrolet C2500 1988-2000. Fitment гарантира за акции опремени возила само.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KÖNIG XG-12 ПРО 255 Ланци за Снег, Сет од 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG XG-12 ПРО 255 Ланци за Снег, Сет од 2

1015, 255 / 7515, 265 / 7515, 31x 10.5015, 245 / 7516, 255 / 7016, 245 / 7017, 255 / 6517, 255 / 6017, 275 / 5517, 235 / 6518, 255 / 5518, 285 / 5018, 245 / 5519, 255 / 5019, 275 / 4519, 275

DEN 5711.76
10Pcs Универзална Снег Гуми Синџир за SUV Автомобил,Итен Пневматик Анти-Пропадна Кабел Прилагодливи Најлон Zip-Вратоврска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10Pcs Универзална Снег Гуми Синџир за SUV Автомобил,Итен Пневматик Анти-Пропадна Кабел Прилагодливи Најлон Zip-Вратоврска

✔УЛТРА ЛЕСНИ АНТИПРОПАДНА ГУМИ СИНЏИР СЕТ : Дизајниран со антипропадна / антилизгајте со влечење за да

DEN 407.76
Qiilu 10pcs Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Анти-пропадна Гуми Tyer Синџири Задебелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Qiilu 10pcs Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Анти-пропадна Гуми Tyer Синџири Задебелена

[ Функција ] Ултра лесни 10 парче анти пропадна гуми синџир сет е дизајниран со антипропадна / антилизгај

DEN 2323.20
KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KÖNIG E9 080 - Ланци за Снег, 2 Парчиња

Производителот гаранција може да не се однесуваат 205 / 70 13, 185 / 80 14, 195 / 70 14, 205 / 65 14, 225 / 55 14 185 / 70 15, 195 / 65 15, 205 / 6

DEN 2384.88