• Неодамнешно
20 MRR M392 20x9.5/20x11 Конкавна Тркала за Полначот Предизвикувач Chrysler 300 SRT 8

20 MRR M392 20x9.5/20x11 Конкавна Тркала за Полначот Предизвикувач Chrysler 300 SRT 8

Buyers rating:
DEN 1039.20

Количина на стоки

Големина : 20x9.5" фронтови / 20 X11" одгледува.Крај : мат Бронза.Топ моделот : 5 X115. Офсет : +12 фронтови / +24 одгледува / Hub : 71.5. Ги вклучува сите четири прирабници и MRR капи. 20" MRR M392 проток фалсификувани лесни конкавна Тркала / Прирабници сет за Dodge Полначот Предизвикувач Chrysler 300 SRT RT 8 Scatpack Daytona.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

10pcs Зимски Пневматици Тркала Ланци за Снег,Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Antiskid
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10pcs Зимски Пневматици Тркала Ланци за Снег,Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Antiskid

Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Две рамо до рамо задебелена т�

DEN 849.60
Qiilu 10pcs Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Анти-пропадна Гуми Tyer Синџири Задебелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Qiilu 10pcs Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Анти-пропадна Гуми Tyer Синџири Задебелена

[ Функција ] Ултра лесни 10 парче анти пропадна гуми синџир сет е дизајниран со антипропадна / антилизгај�

DEN 2323.20