• Неодамнешно
QDYNH 1:16 Скала Големи Далечински Управувач Војска Камион 6WD Силна коњски сили Голема Брзина РК Автомобил со LED Светла Висока Симулација 2.4 G Professional Radio Контрола на Вози?

QDYNH 1:16 Скала Големи Далечински Управувач Војска Камион 6WD Силна коњски сили Голема Брзина РК Автомобил

Buyers rating:
DEN 408.00

Количина на стоки

На играчка автомобил е направен од не-токсични, издржлива пластика и метал материјал, тој е безбеден за деца.Шест-wheel-drive системот обезбедува силна напојување и лесно да се контролира брзината.Автомобилот може да се оди напред, назад, сврти лево, завртете десно.Автомобилот има здрав и хард-носење на гуми, со анти-пропадна шема, која обезбедува силна способност и издржливост.Автомобилот има метал C Рамка, trapezoid дизајн на рамка го прави моделот камион анти-судир и анти-падот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат