• Неодамнешно
Божиќ Каки Кафена Црна Plaid Бања Туш Мат Када Дете Мат (14.7x26.9) со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки за Бања Тушеви, Када

Божиќ Каки Кафена Црна Plaid Бања Туш Мат Када Дете Мат (14.7x26.9) со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки за Бања

Buyers rating:
DEN 767.52

Количина на стоки

✓Големина Материјал : ПВЦ; Големина : 15.7 инчи во ширина; 27.9 инчи во должина; Пакет Содржи : 1 x Бања Мат Како да се користи?Кадата мора да биде чиста,без било нечистотија,smudges,масла,за да се спречи паѓање,бидете сигурни дека вшмукување чаши е на недвижните пред да го користите во секое време.Лесно да се чисти,може да се исплакнете директно со вода откако ќе се користи,машина за миење на располагање,висат да се исуши.

Карактеристики на стоката

Color:
Customized
Weight:
570g;
Material:
PVC;
Size:
15.7 inches in width; 27.9 inches in length;
Package Contain:
1 x Bath Mat
How to use? The bathtub must be clean,without any dirt,smudges,oils,to prevent falling,make sure the suction cups is immovable before use every time. Easy to clean,you can rinse directly with water after you used,machine-wash available,hang to air dry. :

Купувачи како што сакаат