• Неодамнешно
Британскиот велика БРИТАНИЈА Знаме Лондон Cityscape Туш Мат Када Душеци за Туш 15.7x27.9 Инчен Када Не Се Лизга Бања Бања Мат

Британскиот велика БРИТАНИЈА Знаме Лондон Cityscape Туш Мат Када Душеци за Туш 15.7x27.9 Инчен Када Не Се Лизга

Buyers rating:
DEN 671.76

Количина на стоки

Најдобар Квалитет : Ова када мат користење на меки природни ПВЦ материјал, Издржлив, не исчезнат, се чувствуваат подобро.И нормална големина (15.7"x27.9") е погоден за повеќето семејство кади.Стилски Дизајн : Креативни шема, ние можеме да дизајнираме посебна шема за вас.Тоа е повеќе интересен отколку нормално бања душеци за вашите деца.Анти-пропадна Големина : 15.7 x 27.9 инчи; Тежина : 650 г; Пакет Содржи : Бања Мат x 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат