• Неодамнешно
4U2BUY Дете Бања Играчки Када Кошарка Обрачот и 3 Топки Сет Силен Вшмукување Чаша Бања Играчки за Деца – Бања Топката Пукачка Игра за Деца

4U2BUY Дете Бања Играчки Када Кошарка Обрачот и 3 Топки Сет Силен Вшмукување Чаша Бања Играчки за Деца – Бања

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ ИЗГРАДИ : Кога станува збор за вашето дете безбедност, ние не правиме никакви исклучоци.Направени Со Безбедноста На Ум, За Секојдневна Play At 4 U2 BUY, ние само го користите издржливи и безбедни за употреба материјали да се направи нашите бања играчки за деца без додавање на било BPA да бидете сигурни дека вашите малечки можете безбедно да се игра со нив во секое време што го сакате.Секој пакет доаѓа со вшмукување обрачот и 3 кошарка за деца, па тие можат да имаат експлозијата снимање топки, додека тие се искапат!Оваа бања играчка во собата може да се користи и во затворени простории и на отворено за да играте со пријателите и семејството, што го прави одличен избор за секој дом.Тоа го прави совршен подарок за момчиња и девојки, на возраст од 3 години и повеќе и во секоја прилика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Далечински Управувач Ајкула Играчки,2.4 G Електрична Симулација на РК Ајкула Играчка Далечински Управувач Животни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Далечински Управувач Ајкула Играчки,2.4 G Електрична Симулација на РК Ајкула Играчка Далечински Управувач Животни

【2.4 GHz Далечински Управувач】Ексклузивна контрола на 2.4 G фреквенција, многу луѓе можат да работат заедн

DEN 1912.80