• Неодамнешно
LAMAZE Капетан Calamari е Вода Пиратски Брод Деца Сензорни Када и Базен Играчка

LAMAZE Капетан Calamari е Вода Пиратски Брод Деца Сензорни Када и Базен Играчка

Buyers rating:
DEN 959.28

Количина на стоки

Многу начини на игра!Lamaze носи брод полн со забава и учење да се бања време или базен време!.Причина и последица : Шоу бебе како фрлаат вода во текот на воланот го прави тоа вртат наоколу.Фината моторика вештини : Игра помага бебето употреба на прст и рачно мускули за поддршка на повеќе прецизни и координирани движења.Бруто моторни вештини : Вода се игра помага бебето употреба на големи мускулни групи и целото тело движења кои го поддржуваат сила, баланс и координација.Водени забава : Пука вода од топови или од устата на Капетан Calamari самиот себе!.На Lamaze Капетан Calamari е Брод е најдобар во флота и подготвени да се донесе boatload на забава во бања време или базен време!Години ќе имаат големо време, како што се истражуваат сите скриени изненадувања.Стави првиот другар во врана гнездо и да му дозволам да внимавам на други бродови, или нека плови во dingy за авантура далеку од главниот брод.Научете причина и последица од фрлаат вода во текот на воланот и да гледа што се вртат.На топови и Капетанот Calamari се пука на водата е премногу за дополнителни водени забава!Дали во када или задниот двор базен, оваа играчка брод е изграден за забава.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Далечински Управувач Ајкула Играчки,2.4 G Електрична Симулација на РК Ајкула Играчка Далечински Управувач Животни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Далечински Управувач Ајкула Играчки,2.4 G Електрична Симулација на РК Ајкула Играчка Далечински Управувач Животни

【2.4 GHz Далечински Управувач】Ексклузивна контрола на 2.4 G фреквенција, многу луѓе можат да работат заедн

DEN 1912.80
Фишер-Цена Дора На Explorer Сирена 2-Pack Squirters
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фишер-Цена Дора На Explorer Сирена 2-Pack Squirters

Девојки ќе се забавуваат во када со Дора.Дора е во потрага по загубениот Богатство.Вклучува Дора и нејзи

DEN 2095.20
Електрични Патка/Пингвин/Свиња Качување по Скали Играчка,Мали Патка Брка Playset,Патка Трката во Собата со Трепкачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Патка/Пингвин/Свиња Качување по Скали Играчка,Мали Патка Брка Playset,Патка Трката во Собата со Трепкачки

Големина : Шатка27.5*14*24cm / 10.8*5.5*9.5 во Пингвин / Свиња27*14*25cm / 10.6*5.5*9.8 во,Двојно Слајд Песна35.5*16.5*21cm / 14*6.5*8.3 во.Т

DEN 598.80
WLY Патка Играчки,Деца Електрични Пате Качување по Скали Играчка Железнички Автомобил Електрични Слајд тобоганот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WLY Патка Играчки,Деца Електрични Пате Качување по Скали Играчка Железнички Автомобил Електрични Слајд тобоганот

Ова е совршено назад на училиште, ноќта на Вештерките, роденден или Божиќ подароци за децата.Играчка пос

DEN 407.76