• Неодамнешно
XHE Бања Фах Организатор Мулти-Слој за Складирање Фах Торта Рек Партија Десерт Складирање Рек Свадба Декорација Снек Рек Кујна Козметички Складирање Керамички Сует

XHE Бања Фах Организатор Мулти-Слој за Складирање Фах Торта Рек Партија Десерт Складирање Рек Свадба Декорација

Buyers rating:
DEN 1900.80

Количина на стоки

Дајте му на вашиот предмети топол дом-бања тави може да ви помогне уредно организира и лесно да пристапите до вашиот накит, како што се обетки, прстени, белегзии, ѓердани или козметички производи (како што се кармин, парфем, притисне прав, лосион, етерични масла), или се користи како клуч за фах, сапун кутија или мала фабрика послужавник.Модерен, елегантен и многу издржливи.Лесно да се чисти и може да се користи насекаде во хотели, ресторани, продавници за кафе, куjни, дома, итн.За послужување пијалоци како што се вода, чај, кафе и сок, и служат храна, како што се колачи, леб, овошје, и така натаму.Функција : Порибено,Еко-Пријателски.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CESULIS Када Фах Када Фах Бања Фах Када Caddy Фах Бамбус Бања Кошница Со Проширување Страни И Вино Стакло Сопственикот-Одговара
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CESULIS Када Фах Када Фах Бања Фах Када Caddy Фах Бамбус Бања Кошница Со Проширување Страни И Вино Стакло Сопственикот-Одговара

Оваа прекрасна када фах обезбедува спакако искуство, па можете да ги имаат вистински слободно време за

DEN 446.40
XKun Бања Домашна Нега Парапет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XKun Бања Домашна Нега Парапет

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб

DEN 2097.60
LOSYU Ѕид Складирање Бања Багажник, Трајни Ковано Железо Кошница Кујна, Тоалет Рамка Три Слоеви на Дрво Послужавник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSYU Ѕид Складирање Бања Багажник, Трајни Ковано Железо Кошница Кујна, Тоалет Рамка Три Слоеви на Дрво Послужавник,

Материјал : ковано железо, (трајни, еколошки, rustproof).Карактеристики : стабилна, водоотпорен, влагадоказ, к

DEN 2881.20