• Неодамнешно
3 Еез Абсорбента Памук Зелена Жолта Лист Брз Сува Бања Пешкир Рака Крпи Алишта Повеќенаменски за Дете Жени Мажи Бања Хотел Салата Спа Плажа

3 Еез Абсорбента Памук Зелена Жолта Лист Брз Сува Бања Пешкир Рака Крпи Алишта Повеќенаменски за Дете Жени Мажи

Buyers rating:
DEN 1891.20

Количина на стоки

3 еез крпи сет вклучува една бања пешкир 60"l x 30"w, една рака крпа 28"l x 16"w, еден пешкир 13"l x 13"w,ширевте; ексклузивно на embellishments.Печатени површината е направен од не-исчезнува полиестер влакна, а во внатрешноста е направен од супер-меки чист памук.дише, пот-абсорбента, лесни, солза-отпорни сила, мека и кожа-пријателски, не руно, а исто така се.Силни рабови за да се спречи разрешница.Тоа може да се користи како рака крпи, пешкири, бања сетови.Убаво декоративни крпа за бања, хотел, канцеларија, или салата затворен дури и совршен подарок идеал.Мекото Совршено декоративни крпа за бања, хотел, канцеларија, спа, плажа, базен, Затворен Тоа е, исто така, е идеален да се користи како свадба/годишнината/Божиќ/Денот на Вљубените/Роденден/Мајка/Ден Одмор подарок или дури и ученикот подарок.Напомена : за Миење на температура пониски од 40 степени.Не присилува сува после миење, и непречено, во насока на влакното да се одржи оригиналниот модел Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мисија MLB Caricature Enduracool Микрофибер Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мисија MLB Caricature Enduracool Микрофибер Крпа

87% Полиестер / 13% Најлон.Направен во САД и се Увезени.Машина За Миење.Комерцијален технологија cools до 30 ст

DEN 215.76
Адвокатско Туш Заврши Микрофибер погоден за носене Бања Пешкир со Џеб Брзо Копче Затворање Микрофибер Пливање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Туш Заврши Микрофибер погоден за носене Бања Пешкир со Џеб Брзо Копче Затворање Микрофибер Пливање

Функција еластична бенд околу половината за удобно се вклопуваат, прилепува затворање, лесно да се став

DEN 609.60
WDTSA Смешно Мека Очила Слама Уникатен Флексибилни Пиење Цевка Деца Партија Додатоци Чаши за Пиење Играчки Практични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WDTSA Смешно Мека Очила Слама Уникатен Флексибилни Пиење Цевка Деца Партија Додатоци Чаши за Пиење Играчки Практични

Едноставно ги стави на, внесете краток крајот во устата и на долго и на крајот во вашиот пијалок.Види пиј

DEN 95.76
Мисија НБА Тим Enduracool Микрофибер Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мисија НБА Тим Enduracool Микрофибер Крпа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 263.76
YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
YUEND Цртан филм Тигар Пасишта Гостин Повеќенаменски Гроздобер за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Големи Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Цртан филм Тигар Пасишта Гостин Повеќенаменски Гроздобер за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Големи Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
YUEND Бања Крпи Рака за Бања Дома Хотел Салата Спа Декоративни Мека Големи Високо Абсорбента Гостин Повеќенаменски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Бања Крпи Рака за Бања Дома Хотел Салата Спа Декоративни Мека Големи Високо Абсорбента Гостин Повеќенаменски

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52