• Неодамнешно
3 Еез Абсорбента Памук Африкански Племе Дама Шарени Брз Сува Бања Пешкир Рака Крпи Алишта Повеќенаменски за Дете Жени Мажи Бања Хотел Салата Спа Плажа

3 Еез Абсорбента Памук Африкански Племе Дама Шарени Брз Сува Бања Пешкир Рака Крпи Алишта Повеќенаменски за

Buyers rating:
DEN 684.00

Количина на стоки

3 еез крпи сет вклучува една бања пешкир 60"l x 30"w, една рака крпа 28"l x 16"w, еден пешкир 13"l x 13"w,ширевте; ексклузивно на embellishments.Печатени површината е направен од не-исчезнува полиестер влакна, а во внатрешноста е направен од супер-меки чист памук.дише, пот-абсорбента, лесни, солза-отпорни сила, мека и кожа-пријателски, не руно, а исто така се.Силни рабови за да се спречи разрешница.Тоа може да се користи како рака крпи, пешкири, бања сетови.Убаво декоративни крпа за бања, хотел, канцеларија, или салата затворен дури и совршен подарок идеал.Мекото Совршено декоративни крпа за бања, хотел, канцеларија, спа, плажа, базен, Затворен Тоа е, исто така, е идеален да се користи како свадба/годишнината/Божиќ/Денот на Вљубените/Роденден/Мајка/Ден Одмор подарок или дури и ученикот подарок.Напомена : за Миење на температура пониски од 40 степени.Не присилува сува после миење, и непречено, во насока на влакното да се одржи оригиналниот модел Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
DGA Диск Дпи Голф Крпа, Сина, 12 x 16
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DGA Диск Дпи Голф Крпа, Сина, 12 x 16

100% Други Влакна.Нови 12" x 16" големина.Многу абсорбента.Wrings од речиси целосно суви.Компактен и лесен.Идеал

DEN 1557.60
YUEND Цртан филм Животинско Диносаурусите за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Цртан филм Животинско Диносаурусите за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
YUEND Цртан филм Тигар Пасишта Гостин Повеќенаменски Гроздобер за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Големи Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Цртан филм Тигар Пасишта Гостин Повеќенаменски Гроздобер за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Големи Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
Мисија НБА Тим Enduracool Микрофибер Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мисија НБА Тим Enduracool Микрофибер Крпа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 263.76
Бидете Мирни Кошарка Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бидете Мирни Кошарка Крпа

Совршен во практиките и вежбање.Изработени од 100% полиестер 11 инчи од 18 инчи.покажува исклучите вашиот д

DEN 700.80