• Неодамнешно
Адвокатско Туш Заврши Микрофибер погоден за носене Бања Пешкир со Џеб Брзо Копче Затворање Микрофибер Пливање Брз Сува Ќебе Bathrobe Покритие за Спа Салата бања заврш?

Адвокатско Туш Заврши Микрофибер погоден за носене Бања Пешкир со Џеб Брзо Копче Затворање Микрофибер Пливање

Buyers rating:
DEN 609.60

Количина на стоки

Функција еластична бенд околу половината за удобно се вклопуваат, прилепува затворање, лесно да се стави на.Голема абсорбента : бања заврши има висока апсорпција на вода, одржување сте суви и удобно.На коленото должина дизајн обезбедува доволно покриеност, без да се рестриктивни.Вклучува косата со крпа.Направен од висок квалитет на корални сомот материјал, лесни, меки.Пред џеб за вршење на било какви додатоци.Погоден за колеџ домови, базени, спортски сали, плажи, бањи - плажа заврши, спа заврши, се менува и се повеќе.Адвокатско Туш Заврши Микрофибер погоден за носене Бања Пешкир со Џеб Брзо Копче Затворање Микрофибер Пливање Брз Сува Ќебе Bathrobe Покритие за Спа Салата бања заврши крпи за жените print100% сосема нов и висок quality Features : Функција еластична бенд околу половината за удобно се вклопуваат, прилепува затворање, лесно да се стави на.Направен од висок квалитет на корални сомот материјал, лесни, меки.Пред џеб за вршење на било какви додатоци.Голема абсорбента : бања заврши има висока апсорпција на вода, одржување сте суви и удобно.На коленото должина дизајн обезбедува доволно покриеност, без да се рестриктивни.Вклучува косата со крпа.Погоден за колеџ домови, базени, спортски сали, плажи, бањи - плажа заврши, спа заврши, се менува и се повеќе.Спецификација : Материјал : Microfiber Optional Боја : Сина, Кафе, Сива, White Towel Големина : стан. 35x75cm/13.78x29.53in Bathrobe Големина : стан. 70x140cm/27.56x55.12in Quantity : 1 set Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Towel1 x Bathrobe(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Карактеристики на стоката

Material:
Microfiber
Optional Color:
Blue, Coffee, Gray, White
Towel Size:
app. 35x75cm/13.78x29.53in
Bathrobe Size:
app. 70x140cm/27.56x55.12in
Quantity:
1 set
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Towel :
1 x Bathrobe :
(other accessories demo in the picture is not included.) :

Купувачи како што сакаат

YUEND Цртан филм Тигар Пасишта Гостин Повеќенаменски Гроздобер за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Големи Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Цртан филм Тигар Пасишта Гостин Повеќенаменски Гроздобер за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Големи Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
WDTSA Смешно Мека Очила Слама Уникатен Флексибилни Пиење Цевка Деца Партија Додатоци Чаши за Пиење Играчки Практични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WDTSA Смешно Мека Очила Слама Уникатен Флексибилни Пиење Цевка Деца Партија Додатоци Чаши за Пиење Играчки Практични

Едноставно ги стави на, внесете краток крајот во устата и на долго и на крајот во вашиот пијалок.Види пиј

DEN 95.76
Мисија MLB Caricature Enduracool Микрофибер Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мисија MLB Caricature Enduracool Микрофибер Крпа

87% Полиестер / 13% Најлон.Направен во САД и се Увезени.Машина За Миење.Комерцијален технологија cools до 30 ст

DEN 215.76