• Неодамнешно
3 Еез Абсорбента Памук Зелен Мермер Брз Сува Бања Пешкир Рака Крпи Алишта Повеќенаменски за Дете Жени Мажи Бања Хотел Салата Спа Плажа

3 Еез Абсорбента Памук Зелен Мермер Брз Сува Бања Пешкир Рака Крпи Алишта Повеќенаменски за Дете Жени Мажи Бања

Buyers rating:
DEN 863.52

Количина на стоки

3 еез крпи сет вклучува една бања пешкир 60"l x 30"w, една рака крпа 28"l x 16"w, еден пешкир 13"l x 13"w,ширевте; ексклузивно на embellishments.Печатени површината е направен од не-исчезнува полиестер влакна, а во внатрешноста е направен од супер-меки чист памук.дише, пот-абсорбента, лесни, солза-отпорни сила, мека и кожа-пријателски, не руно, а исто така се.Силни рабови за да се спречи разрешница.Тоа може да се користи како рака крпи, пешкири, бања сетови.Убаво декоративни крпа за бања, хотел, канцеларија, или салата затворен дури и совршен подарок идеал.Мекото Совршено декоративни крпа за бања, хотел, канцеларија, спа, плажа, базен, Затворен Тоа е, исто така, е идеален да се користи како свадба/годишнината/Божиќ/Денот на Вљубените/Роденден/Мајка/Ден Одмор подарок или дури и ученикот подарок.Напомена : за Миење на температура пониски од 40 степени.Не присилува сува после миење, и непречено, во насока на влакното да се одржи оригиналниот модел Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YUEND Цртан филм Животинско Диносаурусите за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Цртан филм Животинско Диносаурусите за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
YUEND Цртан филм Тигар Пасишта Гостин Повеќенаменски Гроздобер за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Големи Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Цртан филм Тигар Пасишта Гостин Повеќенаменски Гроздобер за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Големи Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
DGA Диск Дпи Голф Крпа, Сина, 12 x 16
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DGA Диск Дпи Голф Крпа, Сина, 12 x 16

100% Други Влакна.Нови 12" x 16" големина.Многу абсорбента.Wrings од речиси целосно суви.Компактен и лесен.Идеал

DEN 1557.60
NCAA Ајова Hawkeyes Ладење Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NCAA Ајова Hawkeyes Ладење Крпа

100% Pva.Увезени.Се потопи во вода за да ја активирате, присилува од вишокот вода.Совршен за секој ден употр

DEN 396.00
YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
Мисија НБА Тим Enduracool Микрофибер Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мисија НБА Тим Enduracool Микрофибер Крпа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 263.76
Мисија MLB Caricature Enduracool Микрофибер Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мисија MLB Caricature Enduracool Микрофибер Крпа

87% Полиестер / 13% Најлон.Направен во САД и се Увезени.Машина За Миење.Комерцијален технологија cools до 30 ст

DEN 215.76
WDTSA Смешно Мека Очила Слама Уникатен Флексибилни Пиење Цевка Деца Партија Додатоци Чаши за Пиење Играчки Практични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WDTSA Смешно Мека Очила Слама Уникатен Флексибилни Пиење Цевка Деца Партија Додатоци Чаши за Пиење Играчки Практични

Едноставно ги стави на, внесете краток крајот во устата и на долго и на крајот во вашиот пијалок.Види пиј

DEN 95.76