• Неодамнешно
POKLW Крпа Крпи, Бања Крпи 70 X140cm Абсорбента Бања Пешкир, Мека Бања Пешкир, Мека Брзо Сушење Крпа (Боја : D: D)

POKLW Крпа Крпи, Бања Крпи 70 X140cm Абсорбента Бања Пешкир, Мека Бања Пешкир, Мека Брзо Сушење Крпа (Боја :

Buyers rating:
DEN 2918.64

Количина на стоки

Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Избрани памук како суровина, во директен контакт со кожата.Силната апсорпција, памучна крпа е повеќе алкално отпорни.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Избрани памук како суровина, во директен контакт со кожата.Силната апсорпција, памучна крпа е повеќе алкално отпорни.Големина : 70cmx140cm/27.56" x55.12"Она што Ќе Добиете : 1 PCS×Бања Towel1. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .2.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.тежина грешка од 5 грама за крпи, и малку поголема тежина грешка за бања крпи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NCAA Ајова Hawkeyes Ладење Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NCAA Ајова Hawkeyes Ладење Крпа

100% Pva.Увезени.Се потопи во вода за да ја активирате, присилува од вишокот вода.Совршен за секој ден употр

DEN 396.00
YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
Бидете Мирни Кошарка Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бидете Мирни Кошарка Крпа

Совршен во практиките и вежбање.Изработени од 100% полиестер 11 инчи од 18 инчи.покажува исклучите вашиот д

DEN 700.80
YUEND Цртан филм Животинско Диносаурусите за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Цртан филм Животинско Диносаурусите за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
WinCraft NCAA Маскирани Бебе Крпи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WinCraft NCAA Маскирани Бебе Крпи

Тери Крпа.Украсени во САД.Совршен за #1 фан.Живописни Бои.Совршен за Малку #1 фанови.Перат.Задржи вашето б

DEN 478.80