• Неодамнешно
Vantaso Смешно Bunny Зајакот Fingertip Рака Крпи 2 КОМПЈУТЕРИ Set Абсорбента Бања Лице Крпи Мека Коса Сушење Крпа за Бања, Кујна Салата Спа Брз Сува, 30x15

Vantaso Смешно Bunny Зајакот Fingertip Рака Крпи 2 КОМПЈУТЕРИ Set Абсорбента Бања Лице Крпи Мека Коса Сушење

Buyers rating:
DEN 518.40

Количина на стоки

★ГОЛЕМИНА ДИМЕНЗИИ : 30 х 15 инчи, 2 парчиња крпи сет. ★ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ултра мека 100% полиестер, кожата-пријателски, лесни, преносливи, високо апсорпцијата и брзо се суши. ★СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : на Една страна е исклучителна единствени две велигден bunny моделот печатење, на другата страна е бела бања пешкир. ★ПЕРЕЊЕ ИНФОРМАЦИИ : Машина перат, ја собори сува, не кајгана. ★КОРИСТЕЊЕ OCCATIONS : Life Customize крпи можат да се користат како кујна јадење пешкир, бања пешкир, косата со крпа, рака крпа, fingertip крпа, тоа е многу лесен и мали за да се извади за фитнес, базен или патување.ГОЛЕМИНА : 30 x 15 инчи, 2 парчиња крпи сет.МАТЕРИЈАЛ : Ултра мека 100% полиестер, високо апсорпцијата, брзо се суши.ДИЗАЈН : на Една страна е исклучителна акварел велигден bunny моделот печатење, на другата страна е бела бања пешкир.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бидете Мирни Кошарка Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бидете Мирни Кошарка Крпа

Совршен во практиките и вежбање.Изработени од 100% полиестер 11 инчи од 18 инчи.покажува исклучите вашиот д

DEN 700.80
YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Гостин Повеќенаменски Мека Големи Високо Абсорбента Трева Велигденски Јајца Шарени Бања Крпи Рака Декоративни

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
YUEND Бања Крпи Рака за Бања Дома Хотел Салата Спа Декоративни Мека Големи Високо Абсорбента Гостин Повеќенаменски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Бања Крпи Рака за Бања Дома Хотел Салата Спа Декоративни Мека Големи Високо Абсорбента Гостин Повеќенаменски

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
Мисија MLB Caricature Enduracool Микрофибер Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мисија MLB Caricature Enduracool Микрофибер Крпа

87% Полиестер / 13% Најлон.Направен во САД и се Увезени.Машина За Миење.Комерцијален технологија cools до 30 ст

DEN 215.76
YUEND Цртан филм Животинско Диносаурусите за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUEND Цртан филм Животинско Диносаурусите за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52
NCAA Ајова Hawkeyes Ладење Крпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NCAA Ајова Hawkeyes Ладење Крпа

100% Pva.Увезени.Се потопи во вода за да ја активирате, присилува од вишокот вода.Совршен за секој ден употр

DEN 396.00