• Неодамнешно
Tyoo Двојно-Layer Countertop Полица Слободни Удирање Потоне Полица за Спални Бања Складирање Полица Ковано Железо Материјал, Издржлив и Не Тресете (Боја : Црна)

Tyoo Двојно-Layer Countertop Полица Слободни Удирање Потоне Полица за Спални Бања Складирање Полица Ковано Железо

Buyers rating:
DEN 1142.40

Количина на стоки

★ Една рамка е мулти-цел и практични.Може да поставите козметика, производи за нега на кожата, бања производи, кујна производи, итн.Тоа е многу хармонично во таа позиција. ★ Железо рамка структура е силен и издржлив, не потресат, и има силна стабилност и издржливост. ★ Метал високи-температура на кожата, еколошки, без мирис, не-исчезнува, бојата не падне, и текстурата не е лесно да се процени. ★ Хиерархиска складирање : Хиерархиска складирање, разумно користење на просторот, проштална да средена, јасна класификација, лесно да се преземе, многу погодна за чување на козметика. ★ Не грижете : Ако не сте задоволни со овој професионален производ, ве молиме контактирајте со нас за замена. ★ Спецификации;*Материјал : Метал*Метал материјал : железо*Боја : златна,црна*Процес : Висока температура нано печење лак*Големина : 30 * 10 * 30cm / 12 * 4 * 12 инчи*Тежина : 1500g*Инсталација метод : Тајван*Број на подови : 2 спрата★ Усвојување на нано-печени златна боја процес, анти-корозија, висока температура отпор, водоотпорен и влага-доказ, лесен за чистење, текстура и сјај, две бои се достапни. ★ Опис : Мали грешки се неизбежни во прирачник за мерење.На мерни податоци е за повикување само и вистинската големина е предмет на вистинскиот производ.Ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ѕид-Монтирани Складирање Полица ' Рѓа-Доказ, Водоотпорен Не-Исчезнува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ѕид-Монтирани Складирање Полица ' Рѓа-Доказ, Водоотпорен Не-Исчезнува

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

DEN 691.20