• Неодамнешно
XJUNZWJ Крпа Багажник,Европски и Американски Ѕид-Монтирани Бања Бања Багажник,Дома Хотел Бања Пешкир Хардвер Pendant,Црна

XJUNZWJ Крпа Багажник,Европски и Американски Ѕид-Монтирани Бања Бања Багажник,Дома Хотел Бања Пешкир Хардвер

Buyers rating:
DEN 1308.00

Количина на стоки

ВИСОК КВАЛИТЕТ : телото е направен од високо-квалитетни материјали, силна, водоотпорен, влага-доказ, корозија-отпорни и издржливи.Површината е елоксирани, тоа не е лесно да ' рѓа и не е лесно да исчезнат.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : површина е мазна, не боли раката.Телото е задебелена, на база се проширува, пешкир бар е подебел, носивоста е посилен, и тоа е повеќе стабилен.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Едноставна линија дизајн, елегантни минималистички стил, разновиден стил, додадете боја на вашата бања.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Само ја избришат со мека влажна крпа за да се отстрани прашина.ШИРОКО прифатен : Можете да изберете палта, крпи и сите други во јавните површини на бања, спална соба, дневна соба, канцеларија или хотел, образованието и здравствените институции.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ѕид-Монтирани Складирање Полица ' Рѓа-Доказ, Водоотпорен Не-Исчезнува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ѕид-Монтирани Складирање Полица ' Рѓа-Доказ, Водоотпорен Не-Исчезнува

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

DEN 691.20