• Неодамнешно
UXZDX Туш Полица, Мала Бела Бања Пластични без Дупчење Ѕид Виси Организатор Чување Полиците со Силна Вшмукување Чаша

UXZDX Туш Полица, Мала Бела Бања Пластични без Дупчење Ѕид Виси Организатор Чување Полиците со Силна Вшмукување

Buyers rating:
DEN 1304.64

Количина на стоки

[Парапет] : На парапет е подигната за да се спречи објект од паѓање. [Ноктите за слободни Дупчење] : едноставен за инсталација, без удирање, нема штета на ѕидот. [Мозоци Дупка] : На дното има одвод дупка дизајн за да се избегне бактериски раст и чистота. [Водоотпорен И Влага Доказ] : Тоа се уште може да биде прикачена на ѕид во влажна средина. [Дното Не се лизга] : На дното е направен не се лизга дизајн за да се спречи предмети од паѓа над.Име : Полица.Материјал : ABS.Инсталација метод : не дупчење инсталација.Големина : 29.9*10.8*9cm.Боја : бела.Со таква складирање полица, повеќе нема да има хаос во вашата бања.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат