• Неодамнешно
QFFL Еден Слој Агол Полица, Калено Стакло Лебди Туш Полиците со Парапет, Ѕид Монтирани Триаголник Полица, за Бања, Кујна

QFFL Еден Слој Агол Полица, Калено Стакло Лебди Туш Полиците со Парапет, Ѕид Монтирани Триаголник Полица, за

Buyers rating:
DEN 1737.60

Количина на стоки

★Карактеристики : Полу-круг Зајакнат Калено Стакло Полица (Секоја чаша мерки 23.5 cm), кој поддржува максимална тежина до 5kg по полица. ★Дизајн : Парапет дизајн за да се спречи предмети од паѓање, со крпа бар и две куки, зголемување на просторот за складирање. ★Агол Оркестарот : слим заоблени стаклена полица со сребро носителот дуе само 23.5 cm од ѕидот, кога инсталиран, обезбедување на чиста подобрување на естетски за секој агол. ★Rustproof : Загради се изградени од типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, со додадени 18/8 Хром/Никел содржина за заштита на ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бања и кујна. ★Разноврсна Употреба : Idear за бања, спална соба, кујна балкон базен итн., тоа може да ги чува сите видови на шампон, телото се мијат, козметика, Кујнски прибор, зачини и др. -Ултра-тенок ѕид има сребро носителот со проѕирно стакло за да се подобри изгледот на вашиот систем за забава и слободни до подот.Лебдечки полица ви помага да се организира и чување на предмети.Идеален за употреба во спални соби, бањи, и плакари.★Спецификација : -име на Производ : бања стаклена полица-Материјал : не ' рѓосувачки челик, од калено стаклоИнсталација метод : Дупка инсталација-Делокруг на примена : : бања/кујна/балкон, итн.-Карактеристики : анти- ' рѓа, водоотпорен, Силна товарот-Size : 23cm-Пакет содржина : стаклена полица, монтажа додатоци(не вклучувајќи и други работи)-Драги купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други фактори, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

:
--Product name
:
--Material
:
-Installation method
:
--Scope of application
:
--Features
:
--Size
:
--Package content
:
--Dear buyer, due to lighting effects, display brightness, manual measurement and other factors, the color and size between the photo and the actual item may be slightly different. I sincerely hope that you can understand! Thank you!

Купувачи како што сакаат

Сојузничките Месинг МТ-5-16TB Montero Колекција 16 Инчен Три Нивоа Интегрирани Крпа бар Стаклена Полица, Венецијански
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сојузничките Месинг МТ-5-16TB Montero Колекција 16 Инчен Три Нивоа Интегрирани Крпа бар Стаклена Полица, Венецијански

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Интегрирани крпа бар придонесува за ефикасно корист

DEN 7854.00
FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ѕид-Монтирани Складирање Полица ' Рѓа-Доказ, Водоотпорен Не-Исчезнува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ѕид-Монтирани Складирање Полица ' Рѓа-Доказ, Водоотпорен Не-Исчезнува

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

DEN 691.20