• Неодамнешно
UXZDX Туш Полица, Црна Шупливи Бања Алуминиум без Дупчење Ѕид Виси Организатор Чување Полиците со Вшмукување Чаша (Големина : 25cm)

UXZDX Туш Полица, Црна Шупливи Бања Алуминиум без Дупчење Ѕид Виси Организатор Чување Полиците со Вшмукување

Buyers rating:
DEN 1304.64

Количина на стоки

[Простор Алуминиум] : Space алуминиумски материјал, рѓа-доказ и носат-отпорни, издржливи. [Елегантен Дизајн] : Мазна и мазна, не burrs, се безбедни за употреба. [Ноктите за слободни Дупчење] : едноставен за инсталација, без удирање, нема штета на ѕидот. [Товарот] : Силна носивоста, силни и издржливи. [Лесно Да се Инсталира] : Комплетен прибор и лесно процесот на инсталација.Име : Чување на решетката.Материјал : space алуминиум.Боја : црна.Големина : 25/35/45*12*3cm.Инсталација метод : не за удирање.Површината процес : anodizing.Како да го користите : Место бања крпи, пешкири, итн.Предмет : купатило, кујна.Со таква складирање полица, повеќе нема да има хаос во вашата бања.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сојузничките Месинг МТ-5-16TB Montero Колекција 16 Инчен Три Нивоа Интегрирани Крпа бар Стаклена Полица, Венецијански
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сојузничките Месинг МТ-5-16TB Montero Колекција 16 Инчен Три Нивоа Интегрирани Крпа бар Стаклена Полица, Венецијански

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Интегрирани крпа бар придонесува за ефикасно корист

DEN 7854.00