• Неодамнешно
Spancraft 361307-ОИ-109567-O-504507 Кран Стаклена Полица, 10 x 21, Хром, Јасно

Spancraft 361307-ОИ-109567-O-504507 Кран Стаклена Полица, 10 x 21, Хром, Јасно

Buyers rating:
DEN 1303.20

Количина на стоки

21 во.W x 10 во.D (10 кг.). 0.375 во.Дебела јасно калено стакло.Собранието е потребно. 0.375 во.Дебела јасно калено стакло.Собранието е потребно.Тешки никогаш не изгледаше толку домот.На Кран полица ви дава сила со стил.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ѕид-Монтирани Складирање Полица ' Рѓа-Доказ, Водоотпорен Не-Исчезнува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ѕид-Монтирани Складирање Полица ' Рѓа-Доказ, Водоотпорен Не-Исчезнува

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

DEN 691.20