• Неодамнешно
Мажите Негување Lip Balm Хидратантен Навлажнувачки Спречување на Пукање Усна Грижа за Мажите Лесно Апсорпција Lip Balm Освежување за Мажи за Суви Испукани Подсечен Усни 3

Мажите Негување Lip Balm Хидратантен Навлажнувачки Спречување на Пукање Усна Грижа за Мажите Лесно Апсорпција

Buyers rating:
DEN 220.56

Количина на стоки

НАВЛАЖНУВАЧКИ : машки lip balm може да придавам влогови и хидратантен и усните, се заклучува во вода, и да ја задржите вашите усни полни со влага и сјај, ги ублажува и поправки екстремно суви, испукани усни.НЕГУВАЊЕ : Навлажнувачки lip balm помош негување на вашите усни, понудата проштална на сувост и испукани, прават усните меки и нежни.ОСВЕЖУВАЊЕ : Lip balm со мазнење и светлината текстура, освежувачки и не е мрсна, која е погодна за сите сезони се користи за заштита на вашите усни.ПОДОБРУВАЊЕ на СУВИ УСНИ : машки усна крем може ефективно подобрување на суви усни, им даде на вашите усни нежен, смирувачки искуство и да се направи вашите усни деликатна.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА : Хидрантни lip balm е лесен во тежина и да се мали во големина, што е лесно да се носат и користат, да ви помогне да ги реши вашите усни проблеми.Спецификација : Предмет Тип : Мажите Lip Balm рок на траење : 5 години Нето Содржина : 3.5 g / 0.12 оз Употреба : придавам Влогови и хидрат Пакет Листа : 1 x Lip Balm.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Men's Lip Balm
Shelf Life:
5 years
Net Content:
3.5g / 0.12oz
Use:
Moisturize and hydrate
Package List:
1 x Lip Balm :

Купувачи како што сакаат

МОМЧЕ-МРАЗ Лубеницата Lip Balm, 8 Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОМЧЕ-МРАЗ Лубеницата Lip Balm, 8 Count

Ги смирува, ги штити и moisturizes усна; Карактеристики витамин Е да придавам влогови на кожата.Сите состојки

DEN 287.76
УСНА MEDEX ЕКРАНОТ СИНА 10121 Големина: 12X.25OZ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

УСНА MEDEX ЕКРАНОТ СИНА 10121 Големина: 12X.25OZ

Усна Medex, исто така, помага да се врати здрав влага рамнотежа на усните.Blistex Усна Medex е формулиран за да се

DEN 442.80
Смит Rosebud Лекувам Rosebud Лекувам Цевка 14.2 g
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смит Rosebud Лекувам Rosebud Лекувам Цевка 14.2 g

Прекрасен усна крем природен изглед на усна сјај и кармин база.Ќе сакам погодност за вршење на оваа мини

DEN 167.52
На Lip Balm Ѓердан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

На Lip Balm Ѓердан

18k Розово Злато Позлатен.Сега можете да носат вашата моментална lip balm, додека облечен во елегантен и елег

DEN 1919.76