• Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Пчела Balm Lip Balm Мед Тенџере, Прополис Навлажнувачки Мед и Јагода Усна Маска Lip Balm, Хидратантен & Превенција на Суви и Испукани Усни Струже Exfoliator ,Усна Грижи и ?

2 ПАРЧИЊА Пчела Balm Lip Balm Мед Тенџере, Прополис Навлажнувачки Мед и Јагода Усна Маска Lip Balm, Хидратантен

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

❤【Чисти природни состојки】Нашата усна маска е направена од прополис и јагода екстракт, а содржи мала количина на витамин Д, кој може да го негуваат вашата усна кожата, придавам влогови и заштита на вашите усни.Ако вашите усни се сува, испукана, пилинг, крварење, досадна усни, и длабоко усна линии, ве молиме користете го колку што е можно поскоро. ❤【Мирисна и Шармантна】На свиленкаста текстура во комбинација со атрактивни мед мирис, милува вашите усни, со слатка и мазни усни со прекрасен enjoyment.Net содржина : 5.5 g. ❤【Добар Навлажнувачки Ефект】производот содржи богат навлажнувачки фактори, кои брзо може да навлезат во кожата, да обезбеди доволно исхрана и влага на кожата и цврсто заклучување на влага, што го прави усните мазна и нежна. ❤【Дизајн】Нежни и мали мед тенџере дизајн, за да се исполнат вашата фантазија девојка расположението.Убаво е да се даде како мал подарок за некој близок до вас.Пакетот е опремен со мали род на ' рбетот, што може да се вметнат во усна маска по употребата за да се олесни следниот пат кога го користите. ❤【Употреба】Дневна исхрана, нанесете тенок слој на вашите усни; ноќ грижа,се однесува Само на вашите усни пред да одите на спиење.Станувам и чисти вашите усни следниот ден, и вашите усни ќе изгледаат повеќе привлечни.Јагоди и мед се две избори, текстурата е деликатна и освежување и лесно да се апсорбираат, погоден за сите кожи. 1.Навлажнувачки и сјајна. 2.Прави да имате секси усни. 3.Чувајте ги вашите усни заклучени во повеќе вода. 4.Прилагодете усни клеточна активност да се направи усните повеќе vibran. 5.Направи усните повеќе деликатна.Пакет се Вклучени : 2bottle*Прополис/Јагода Усна Маска Спецификации : Применливи луѓе : Општи Стил : Мед Тип Кожа : Општо за Нето содржина : 5.5 g Производ во боја : Боја како што е прикажано.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

На Lip Balm Ѓердан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

На Lip Balm Ѓердан

18k Розово Злато Позлатен.Сега можете да носат вашата моментална lip balm, додека облечен во елегантен и елег

DEN 1919.76
МОМЧЕ-МРАЗ Лубеницата Lip Balm, 8 Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОМЧЕ-МРАЗ Лубеницата Lip Balm, 8 Count

Ги смирува, ги штити и moisturizes усна; Карактеристики витамин Е да придавам влогови на кожата.Сите состојки

DEN 287.76
УСНА MEDEX ЕКРАНОТ СИНА 10121 Големина: 12X.25OZ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

УСНА MEDEX ЕКРАНОТ СИНА 10121 Големина: 12X.25OZ

Усна Medex, исто така, помага да се врати здрав влага рамнотежа на усните.Blistex Усна Medex е формулиран за да се

DEN 442.80