• Неодамнешно
151pcs Сина Балон Гарланд Лак за Полнење Двојно Полнети Балони Бебе Сини Macaron Сина, Сива Металик Сребрена Балони за Бебе Момче Туш Роденден, Свадба Партија Украси Сини

151pcs Сина Балон Гарланд Лак за Полнење Двојно Полнети Балони Бебе Сини Macaron Сина, Сива Металик Сребрена

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Синиот балон гарланд лак за полнење, со 4 D металик сребрена балони.Пакет Листата : 48pcs 5in балони (macaron сина x16, бебешко сина x16, сива x16), 60pcs 10in двојно полнети балони (macaron сина x20, бебешко сина x20, сива x20), 16pcs 10in метален балони (металик зелена x8pcs, металик сина x8pcs), 4pcs 24in Балони (macaron сина x2, бебешко сина x1, сива x1), 7pcs големи 4 D металик сребрена балони (10in x3, 15in x2, 22in x2), со спојување на алатката, лента, лепак точка и балон синџир лента.Стилот на вашето бебе туш, роденден, или други прослава со нашите двојно полнети балон гарланд комплет.Најлесен и прифатлива гарланд балони за полнење да се направи голема изјава!Diy балон лак гарланд комплет, работат и за круг сводови, големи backdrops, отворено entryway, скали, пред камини, бар коли, highchair сводови и др.Веднаш трансформирање на секој простор во посебни партии.Балони гарланд комплет различни големини, двојно полнети балон гарланд.Оваа партија балони лак за полнење карактеристики асортиман на 5" 10" 15" 22" 24" балони во различни бои (macaron сина, бебешко сина, светло сива боја).Секој од нашите двојно полнети балони се рака полнети.Овие двојно полнети балони ќе даде повеќе солидна и уникатна боја, изгледа повеќе луксузен, и да им понудиме повеќе интересна палета на бои.Лесно да се соберат, не балон искуство е потребно!Балон гарланд комплет доаѓа со детални настава на состојба, лесно да ги следите чекор по чекор инструкции.Собранието трае околу 1-1.5 часа во зависност од должината и балон гарланд може да биде создадена од 1-2 дена однапред.Ве молиме имајте на ум : Тоа е многу тешко и одзема време да се кренат овие многу балони со вашата уста.Ние препорачуваме купување на пумпа.Широка примена : Сина и сребрена балон гарланд комплет, одлична за повеќето годишнината партија и настани.Бебето сина балон гарланд комплет може да се користи како родови открие балон лак, зима балон гарланд, birthday балон лак за полнење, бебе туш балони за момчето, бебе туш балон лак за полнење, крштевањето балон гарланд комплет. 16ft Балон лак лента x1, Долго балони x8. Врзување алатка x1, Лента x1, Лепак точка x1. Убаво бои, различни големини, висока quality Large Метален 4 D Сребро Балони 10in 15in и 22in Double полнети балони kit Easy да assemble Graphic-исполнет настава на состојба. 10in двојно полнети балони, 60pcs (бебе сини x20, macaron сина x20, светло сива x20)Големи Метални 4 D Сребро Балони, 7pcs (10in x3, 15in x2, 22in x2)5in балони, 48pcs (бебе сини x16, macaron сина x16, светло сива x16)10in Метален Балони, 16pcs (Зелена x8, Сина x8)24in Балони, 4pcs (Бебе Сини x2, macaron сина x1, светло сива x1). 16ft Балон лак лента x1, Долго балони x8 Tying алатка x1, Лента x1, Лепак точка x1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат