• Неодамнешно
TURNMEON 105Pcs Денот на Вљубените Балон Лак Гарланд Комплет, 12 10 5 Црвено Розова Бела Confetti Латекс Балон Црвена Љубов Срцето Балони Валентин Украси Годишнината Свадба Анга

TURNMEON 105Pcs Денот на Вљубените Балон Лак Гарланд Комплет, 12 10 5 Црвено Розова Бела Confetti Латекс Балон

Buyers rating:
DEN 647.76

Количина на стоки

[ 105 Pcs Денот на Вљубените Балон Гарланд Комплет ] Сет вклучува 20pcs 12" Балони(Црвени, Розови,10 секоја боја), 30pcs 10" Балони(Црвена Розова боја Бела,10 секоја боја); 30pcs 5" Балони(Црвена Розова боја Бела,10 секоја боја); 10pcs 12" confetti балони, 10pcs 10" срце фолија балони, 1pcs Љубов фолија балон, 1 тек на 33ft црвена панделка, 1pcs балон врзување алатка, 1pcs точка лепак, а 16.4 ft лента лента и настава.Сè што вклучува и за сите што ви треба. [ Романтична Дизајни ] главна боја на балон во собата е бела, црвена и розова боја, во комбинација со "Љубов" и срца елементи да созд на фестивалот и романтичен за Денот на Вљубените атмосфера. [ Лесно да се Соберат ] На 105pcs комплет содржи 101pcs балони и 4 tools.Вклучувајќи го лента, лак балон лента лента, врзување алатки,точка лепак и настава за вас да се постави на денот на Вљубените балон лак гарланд лесно и удобно.Штеди вашето време и енергија. [ Материјал ] На Денот на Вљубените балони партија резерви се направени од латекс и алуминиумска фолија материјал, безбедност, издржливи и долготрајни, и не-мирис.Овие балони ќе ви биде слатка Денот на Вљубените изненадување. [ Широко Апликации ] Погоден за Денот на Вљубените, Валентин партија, свадби, датира, graduations, брак, ангажмани, прослава, birthday (роденден), годишнини, корпоративни настани, фотографирање пука, трговски центар, и така натаму.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат