• Неодамнешно
151pcs Балон Гарланд Лак за Полнење Сина, Сива Металик Сребрена Балони за Полнење Момчиња Роденден Балони Украси Двојно Полнети Балони за Полнење Бебе Момче Туш 1-ви Р?

151pcs Балон Гарланд Лак за Полнење Сина, Сива Металик Сребрена Балони за Полнење Момчиња Роденден Балони Украси

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Двојно полнети балон гарланд комплет сина, прекрасни нијанси на бои.Пакет Листата : 48pcs 5in балони (macaron сина x16, бебешко сина x16, сива x16), 60pcs 10in двојно полнети балони (macaron сина x20, бебешко сина x20, сива x20), 16pcs 10in метален балони(металик зелена x8pcs, металик сина x8pcs), 4pcs 24in Балони (macaron сина x2, бебешко сина x1, сива x1), 7pcs големи 4 D металик сребрена балони (10in x3, 15in x2, 22in x2), со спојување на алатката, лента, лепак точка и балон синџир лента.Заличи на вашиот роденден, или други настани со нашиот син балон гарланд комплет.Најлесен и прифатлива гарланд балони за полнење да се трансформира секој простор во посебни партии!Diy балон лак гарланд комплет, работат и за свадба, роденден, бебе туш, дипломирањето, годишнина, итн.Оваа прекрасна сина балон гарланд ќе биде огромен хит на вашата страна.Висок квалитет на : Мелодијата Фантазијата е горда да ви понуди луксузни DIY балони за полнење.Нашите сини Балони за полнење користи само професионални одделение балони.Ова значи висок квалитет и трајност, сосема безбедно да се користи.Секој ballon гарланд балони за полнење помина преку круга на тестирање пред да биде лансиран да ви се исполнат.Нашата одлична дизајнер ќе поминат низ стотици различни бои и можни комбинации со цел да пристигне во финалето балон комбинација.Лесно да се соберат, не балон искуство е потребно!Балон гарланд комплет доаѓа со детални inbstruction лист, лесно да ги следите чекор по чекор инструкции.Собранието трае околу 1-1.5 часа во зависност од должината и балон гарланд може да биде создадена од 1-2 дена однапред.Ве молиме имајте на ум : Тоа е многу тешко и одзема време да се кренат овие многу балони со вашата уста.Ние препорачуваме купување на пумпа.Одлична за различни прилики и темата партии : Baby blue балон гарланд за полнење, може да се користи како бебе момче 1-ви роденден украси, бебе момче туш балон гарланд, birthday балон лак за полнење, пепелашка балон гарланд комплет, бебе туш балон лак за полнење, крштевањето балон гарланд комплет.Сина и сребрена балон гарланд комплет, одлична за повеќето годишнината партија и настани. 16ft Балон лак лента x1, Долго балони x8. Врзување алатка x1, Лента x1, Лепак точка x1. Убаво бои, различни големини, висока quality Large Метален 4 D Сребро Балони 10in 15in и 22in Double полнети балони kit Easy да assemble Graphic-исполнет настава на состојба. 10in двојно полнети балони, 60pcs (бебе сини x20, macaron сина x20, светло сива x20)Големи Метални 4 D Сребро Балони, 7pcs (10in x3, 15in x2, 22in x2)5in балони, 48pcs (бебе сини x16, macaron сина x16, светло сива x16)10in Метален Балони, 16pcs (Зелена x8, Сина x8)24in Балони, 4pcs (Бебе Сини x2, macaron сина x1, светло сива x1). 16ft Балон лак лента x1, Долго балони x8 Tying алатка x1, Лента x1, Лепак точка x1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EFTIMTY Малку Чудовиште Цртан филм Балони, Туѓо Балони, Партија Декорација Алуминиумска Фолија Балони (5 КОМПЈУТЕРИ)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EFTIMTY Малку Чудовиште Цртан филм Балони, Туѓо Балони, Партија Декорација Алуминиумска Фолија Балони (5 КОМПЈУТЕРИ)

Материјал : Оваа група на вонземјанин чудовиште се алуминиумска фолија балони е направен од висококвал

DEN 455.76