• Неодамнешно
GooisYar 3 Парчиња Свети Патрик Ден Shamrocks Garlands Зелена Лажен Венец Виси Гарланд Банер за Ирската Партија Дом Ѕидни Декорации (Зелен)

GooisYar 3 Парчиња Свети Патрик Ден Shamrocks Garlands Зелена Лажен Венец Виси Гарланд Банер за Ирската Партија

Buyers rating:
DEN 900.00

Количина на стоки

Ќе Добиете : 3 x shamrocks жица garlands, мерење на околу 2 метри/ 6.6 долги нозе, за секој, доволни количини и доволно должина ќе се сретнат вашата домашна декорација.Квалитет : Овие shamrock garlands се изработени од железо жица и метална жица, трајни, и на алуминиумска фолија на метална жица е мека и го освои фан на дв те боли, не е лесно да исчезнат или да се скрши, тие се лесни и добро во форми.Лесно Собрание : Не се работи само го извади на пакетот и ја отвори и својата сите таму, само да се земе парче лента и закачи го на вашиот ѕид, за да имате убава декорација за овој посебен ден.Широк спектар на usages : на shamrock гарланд банери се убави внатрешна или надворешна декорација, не се погодни само за Свети Патрик Ден декорации, но, исто така, може да се примени за тематските партии, карневал, Mardi Gras, свадба, пролет партијата и на повеќе фестивали или празници.Ул.Патрик Декорација : Овие Ирски виси garlands сигурно ќе го подобрат вашиот почетен на овој посебен ден.Можете да бидете сигурни дека вашето семејство и пријатели ќе го сакам само да висат на ѕидот во вашиот дом или надвор и тоа ќе биде showstopper на вашата страна.Ул.Патрик Декорација Убави украси : Можете да ги красат овие Свети Патрик Ден shamrock garlands за различни места, тие се многу погодни за лица декорација, зелена боја ќе направи вашата партија повеќе атрактивна и енергична, се создаде добра фестивалска атмосфера и целосно да се покаже вашиот фестивал дух.Широк спектар на апликации : се Препорачува за на ѕид, на врата прозорецот или на маса аранжман.Погоден за Св. Патрик декорација, партија декорација, DIY занаети, убава гарланд или декорација на куќа.Исто така, се убав подарок за вашите пријатели.Забелешка : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.Ликвидација на ризик, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шише Шампањ Декоративни Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шише Шампањ Декоративни Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

Пвц,Винил.НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декораци

DEN 2519.76
Pirate Среќен Роденден Банер Пиратска Партија Материјали Украси Пиратски Тремот Знак за Пиратски Виси Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pirate Среќен Роденден Банер Пиратска Партија Материјали Украси Пиратски Тремот Знак за Пиратски Виси Декорација

Pirate декорација банер во собата : "Добредојде" банер, 12 x 72 инчен (LW), "YOHOHO" банер, 12 x 72 инчен (LW), погодни за ка

DEN 287.76
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шампањ со Огномет Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шампањ со Огномет Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декорација за ваши

DEN 2519.76