• Неодамнешно
80 Роденден Вратата Банер Позадина Украси за Жените, се Зголеми Злато Овации до 80 Години Назад во 1942 Партија Банер Материјали, Среќен 80 годишниот Роденден на Вратата

80 Роденден Вратата Банер Позадина Украси за Жените, се Зголеми Злато Овации до 80 Години Назад во 1942 Партија

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

[Вие ќе добиете] - 2 парчиња злато се зголеми 80 роденден вратата банер, печатени со "cheers до 80 години" и "НАЗАД ВО 1942 година", 71 x 12 инчи, кои се доволно да го привлече вниманието на гостите и да стане фокусот на публиката.Погодни за украсување на вашиот уникатен 80 роденден. [Оригиналниот дизајн] - дизајнот е многу убава, со користење на домот розово злато, додавајќи исклучителна модели како што се знамињата, подарок кутии, балони, огномет, колачи и со историските факти, за да го додадете сјај на целата партија. [Применливи] - Многу погодна за 80 роденден декорација и другите 80-годишна тема партија украси. [Полиестер] - Направени од полиестер, лесен и пренослив, свитлива и еднократно.Јасно печатење и богатите и светли бои може да се создаде повеќе топло и среќни лица атмосфера. [Сите Виси] - може да висат на врата, тремот, ѕид, прозорец, таванот, градина, внатрешна или надворешна, и на други места да ги красат партија.Тоа е одличен 80 роденден знак.Тоа исто така може да се користи како фотографија проп и позадина.Роуз злато овации до 80 години назад, во 1942 година за роденден добредојдовте тремот знак decoration Material : полиестер fabrics Size : 71 x 12 inch Color : црна, се зголеми gold Package вклучува : 1 x Банер печатени со зборовите на " cheers до 80 години "1 x Банер печатени со зборовите на "Назад во 1942 година"Карактеристики : Домот розово злато, полна со шарм, и да додадете шарени знаменца, подароци, балони, огномет, вино, чаши, торти и други исклучителна модели, се исти со релевантни историски факти, за да додадете сјај на целата партија.Мулти-цел : Вие не може да се обеси на двете страни на вратата, како знак на партијата тремот, може да висат од таванот, ги красат влез или висат од гранките, тоа е многу погоден за 80 роденден, годишнина партија или на друг прославата на партијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мери Мери Чувствува Срцето Гарланд
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мери Мери Чувствува Срцето Гарланд

На гарланд карактеристики 15 поместена чувствува срца во 5 бои праска, бледо розова, жолта, нане и сина.Ср

DEN 864.00
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен Божиќ & Среќна Нова Година да Ви Темата Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен Божиќ & Среќна Нова Година да Ви Темата Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

Пвц,Винил.НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декораци

DEN 2519.76
Pirate Среќен Роденден Банер Пиратска Партија Материјали Украси Пиратски Тремот Знак за Пиратски Виси Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pirate Среќен Роденден Банер Пиратска Партија Материјали Украси Пиратски Тремот Знак за Пиратски Виси Декорација

Pirate декорација банер во собата : "Добредојде" банер, 12 x 72 инчен (LW), "YOHOHO" банер, 12 x 72 инчен (LW), погодни за ка�

DEN 287.76