• Неодамнешно
Mele Kalikimaka Банер, Хавајски Chritsmas Bunting Знак за Хавајски Божиќ Украси, 2022 новогодишните Празници Партија Резерви(Злато)

Mele Kalikimaka Банер, Хавајски Chritsmas Bunting Знак за Хавајски Божиќ Украси, 2022 новогодишните Празници

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

【Mele Kalikimaka Банер】 : Овој банер со сјајот букви е совршен за Божиќ Hoilday Party Decoration.Се надевам дека тоа додадете повеќе радоста на вашата страна. 【Големина】 : Букви секој 5" високо и околу 2.5"-5" широк. 【Материјал】 : 100% хартија.Банерот е направен од Висок Квалитет на сјајот картичка акции. 【Лесно собранието е потребно】 : Едноставно низа на букви со користење на обезбедениот string преку пред-удирани со тупаници дупки. 【Контактирајте со нас】 : Ако најдете било какви проблеми кога ќе го добиете производот, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе се потрудиме да ги задоволи на секој клиент.За производот : ● Пакетот вклучува : Тоа содржи букви на Mele Kalikimaka, јаже, и пластични игла. ● Големина : Секој писмо, големина : 5" високо.Вкупна должина : 6.5 стапки ● Забелешка : банерот треба за да се поврзете, но тоа е многу едноставна.Тоа само ќе ве однесе неколку минути за да се заврши работата.Тоа е достоен за тоа !Совети : ● проверете дали производот е точно кога ќе го примите пакетот. ● Ако таму се водат за исчезнати, букви или грешки, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шише Шампањ Декоративни Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шише Шампањ Декоративни Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

Пвц,Винил.НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декораци

DEN 2519.76
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен Божиќ & Среќна Нова Година да Ви Темата Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен Божиќ & Среќна Нова Година да Ви Темата Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

Пвц,Винил.НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декораци

DEN 2519.76