• Неодамнешно
Ginfonr Божиќ Тремот Знак Божиќ Декорација couplet Украси, Одмор Партија Материјали, Радост за Светот и Среќен Божиќ Виси Банери, за Пред Врата, Затворен Home Office Оркестарот

Ginfonr Божиќ Тремот Знак Божиќ Декорација couplet Украси, Одмор Партија Материјали, Радост за Светот и Среќен

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

кој е совршен подарок за Божиќ тематските партија.Карактеристики & Придобивки : Ова виси банерот е идеална прилог на оваа празнична сезона, па дури и да декорирате вашиот дом или двор, и тоа веднаш го осветлува вашиот простор.Може да се закачи директно.Банерот исто така, може да се создаде пријатна атмосфера за вашето семејство дури и во секојдневниот живот.Тоа е одлично да се користи отворен или затворен украси на Божиќ Ден.Количина : 1 x Радост на Светот Банер, 1 x Среќен Божиќ Банер Боја : класичен црвен бајрак и бела зборови Известување : Поради рачни мерења на локации, може да има одреден степен на грешка.Божиќ вратата couplet декорација, убаво и смешно.Мие, лесно да се исуши во некој дождлив ден, издржлив и лесен за чување.Димензии : Банер со големина од 30 см/11.Светла боја и симпатична дизајн кој се пополни вашиот дом со дебел божиќ атмосфера, го прави вашиот дом повеќето око-фаќање на улица.Нема потреба да се грижите за врнежлив ден, нема да добиете втора. 【Широко Апликација】Тоа е совршен начин за да додадете некои празник навиваат за вашиот дом, со овој жив БОЖИЌ украси виси банери.Лесно да се чисти со рака или со машина за перење. 【Уникатен Дизајн】Нашиот божиќ банери се совршен начин да ги красат врата, тремот, entryway на вашиот дом или на било кој друг божиќ партија украси.анти-навремено, лесен, лесно за чување и носат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Роуз Златен Сјај Попрскана Со Љубов Златен Сјај Банер Знак Гарланд Пред-нанижани за Бебе Посипете,Бебе Туш Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роуз Златен Сјај Попрскана Со Љубов Златен Сјај Банер Знак Гарланд Пред-нанижани за Бебе Посипете,Бебе Туш Декорација

Материјал : злато се зголеми сјајот карта на акции.Бојата е повеќе злато.Ако сакате повеќе розова боја, т

DEN 287.76