• Неодамнешно
Santonila јас сум 26 Bitches Банер за Жени, Девојки 26-ти Роденден Декорации

Santonila јас сум 26 Bitches Банер за Жени, Девојки 26-ти Роденден Декорации

Buyers rating:
DEN 237.12

Количина на стоки

Буквите се едни 5.5" ( 14cm )високи и околу 3.6"( 9cm ) широк.Materail : Направен од високо-квалитет златен сјај карта на акции, сите букви се злато glittery.Совршен за вашата 26 или 62nd роденден декорација,Само треба да се смени позицијата на броеви.Пакет : Златни букви јас СУМ 26 BITCHES и јаже.Тоа е лесно да string на јажиња и карти заедно.Буквите се прилагодливи заедно бела string.Сега можете да diy и да уживате во себе.Во роденден на кралицата и принцезата, ние веќе долго време се користи за истата среќен роденден, сега нека ни ги користат различен стил, нека ни снабдување со банер јас СУМ 26 BITCHES, тоа ќе изгледа толку неконвенционален и полна со индивидуалност , Кој содржи уникатен благослов од пријатели, со што партијата полн со посебна радост на Сите златен бајрак се пенливо, направен од високо-квалитет картон, со добра текстура, облагородување вашиот роденден на партијата, тоа ќе биде повеќе незаборавни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Роуз Златен Сјај Попрскана Со Љубов Златен Сјај Банер Знак Гарланд Пред-нанижани за Бебе Посипете,Бебе Туш Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роуз Златен Сјај Попрскана Со Љубов Златен Сјај Банер Знак Гарланд Пред-нанижани за Бебе Посипете,Бебе Туш Декорација

Материјал : злато се зголеми сјајот карта на акции.Бојата е повеќе злато.Ако сакате повеќе розова боја, т

DEN 287.76
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шампањ Флејта Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шампањ Флејта Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декорација за ваши

DEN 2519.76
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Божиќ Оркестарот Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Божиќ Оркестарот Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декорација за ваши

DEN 2519.76