• Неодамнешно
Пинк се Зголеми Злато Среќен Роденден Вратата Банер Украси, Роденден Тремот Знак Материјали за Жени, Девојки, Слатка 16 21 30 40-то 50-60. Роденден Оркестарот

Пинк се Зголеми Злато Среќен Роденден Вратата Банер Украси, Роденден Тремот Знак Материјали за Жени, Девојки,

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

[Вие ќе добиете] - Розева роза злато среќен роденден вратата реклама декорација, 71 x 12 инчи, вклучувајќи 1pcs "СРЕЌЕН" врата банер и 1pcs "РОДЕНДЕН" од врата банер, доволно да ги красат вашиот роденден тематските партија и направете ја вашата партија полна со виталност и забава. [Нов дизајн] - се Користи слатка розева роза злато како позадина во боја, око-фаќање на "Среќен Роденден" зборови, нагласи роденден тема, и исто така да додадете розово злато розови дијаманти, дијаманти елементи и сјајни ѕвезди партија елементи.Романот дизајн може да остави длабок впечаток за вас и за вашите гости. [Широка примена] - Погоден за роденден украси на било која возраст, како на пример, 10, 16, 18, 21, 30, 40-то, 50-та, 60. и други век.банерите може да бидат обесени секаде каде што сакате да ги красат, како што се страни на врати, тавани, ѕидови, прозорци, гранки, павилјони, итн., погодна за внатрешна и надворешна декорација. [Пре-собранието] - Постои пол и јаже на врвот, која лесно може да се закачи за да заштедите време за украсување на партијата.Постојат две бакарни дупки на дното, ако е потребно, можете да користите јаже за да го поправи тоа да го задржите банерот прави и убава. [Квалитетен Материјал] - Направени од издржлив полиестер материјал, со јасни печатење, силни и издржливи, еднократно, лесни и боја-брзо.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Роуз Златен Сјај Попрскана Со Љубов Златен Сјај Банер Знак Гарланд Пред-нанижани за Бебе Посипете,Бебе Туш Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роуз Златен Сјај Попрскана Со Љубов Златен Сјај Банер Знак Гарланд Пред-нанижани за Бебе Посипете,Бебе Туш Декорација

Материјал : злато се зголеми сјајот карта на акции.Бојата е повеќе злато.Ако сакате повеќе розова боја, т

DEN 287.76
Мери Мери Чувствува Срцето Гарланд
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мери Мери Чувствува Срцето Гарланд

На гарланд карактеристики 15 поместена чувствува срца во 5 бои праска, бледо розова, жолта, нане и сина.Ср

DEN 864.00
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен Божиќ & Среќна Нова Година да Ви Темата Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен Божиќ & Среќна Нова Година да Ви Темата Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

Пвц,Винил.НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декораци

DEN 2519.76