• Неодамнешно
ADXCO 10 Парчиња Валентин Срцето Гарланд Банер Хартија Срцето Гарланд Виси Срца Украси Романтично Срце Банер за Вљубените Декорација (Црвена, Розова, Темноцрвена)

ADXCO 10 Парчиња Валентин Срцето Гарланд Банер Хартија Срцето Гарланд Виси Срца Украси Романтично Срце Банер

Buyers rating:
DEN 1636.80

Количина на стоки

Пакет содржина : ќе добиете 10 жици на вертикална Валентин срцето гарланд банер, секој банер се состои од 12 парчиња на срцето, и големината на секој срце е 2.4 2.4 x инчи / 6 x 6 см; овие романтично срце гарланд банер се доволни во количина, која ќе донесе добра декорација ефект на Денот на Вљубените.Различни бои : секој од нашето срце гарланд знамето е составено од црвена, розова, и бургундија срца, 4 на секој, вкупно 12, овие 3 бои interlaced во низа, убава и елегантна.Денот на вљубените тема : нашата гарланд банери се дизајнирани со класична и популарна срцето елемент на Денот на Вљубените, кои се одлични за Денот на Вљубените тема, и може да создаде романтична и топло празнична атмосфера, со нив, вашите најблиски, членовите на семејството или пријатели ќе се чувствуваат длабока љубов.Лесен за користење : овие срцето гарланд банер биле поврзани меѓу себе за вас однапред, можете лесно да се откажам од нив секаде каде што сакате, исто така, можете да ги зачувате, по употреба за практичноста на следната употреба, обновливи и удобен.Широк апликации : нашето срце гарланд банер имаат широк спектар на апликации, тие се погодни за Денот на Вљубените лице декорација, дома декорација, свадба партија декорација и така натаму; може да висат нив на врати, прозорци, ѕидови, гранки, или на други места, идеален за Вљубените декорација.Спецификации : Димензии : 2.36 x 2.36 инчи/6 x 6 см (секоја срцето)Боја : црвена, темноцрвена, pink Package вклучува : 10 стрингови x Денот на Вљубените срцето банери (секоја се состои од 12 парчиња знамиња)Забелешка : ве Молиме овозможи мала разлика во бојата поради различни мониторот прикажува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мери Мери Чувствува Срцето Гарланд
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мери Мери Чувствува Срцето Гарланд

На гарланд карактеристики 15 поместена чувствува срца во 5 бои праска, бледо розова, жолта, нане и сина.Ср

DEN 864.00