• Неодамнешно
Whaline Ѕвезда Банер со Низа Дрвени Сјајот Ѕвезда Банер Пред Насобраните Злато Ѕвезда Виси Bunting за Божиќ Гарланд Злато Свадба Бебе Туш Роденден Декорации

Whaline Ѕвезда Банер со Низа Дрвени Сјајот Ѕвезда Банер Пред Насобраните Злато Ѕвезда Виси Bunting за Божиќ

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Пакет Содржина – пакетот вклучува една ѕвезда банерот кој се состои од 9 парчиња дрвени банери, тие се пред-собрани, и плус една 3 метри долга низа.Тоа е прекрасен банер поставено за да ги красат вашите место кога фестивал или важни настани доаѓа, исто така погоден за секојдневна употреба.Злато Ѕвезда Дизајн – банерите се обликувани во 3 различни видови на ѕвездите, и се обоени во сјајот злато, уникатен и симпатична, висат оваа bunting низ собата за да додадете некои glitz и гламур во вашата соба, се облекуваат вашата соба во стил овој Божиќ со нашите дрвени златен сјај ѕвезда гарланд.Премиум Материјал – Нашиот сјај плакат е направен од добар квалитет дрво, траен и без лош мирис, поклопецот лесно, и дрвена банер може да се користи следната година, откако се чуваат добро.Соодветна Големина – 9 парчиња на burlap банер, дијаметар на секоја ѕвезда мерки 12cm / 4.7 инчен, а string е 3meters / 9.8 ft во должина.Тоа е соодветна големина за да виси во дома и може да се прекрасна декорација.Широко Користење – Ова злато ѕвезда дрво гарланд е апсолутно неопходен украс за вашата партија.Тоа е погоден за bachelorette партија, булчински туш, ангажман, свадба, бебе туш, роденден, housewarming партија, исто така можете да го користите како дневна декорација.Можете да висат нив на ѕидовите, табели, прозорци, врати, дрвја, таванот, archway, ходник или на било кое место ви се допаѓа.Карактеристики & Придобивки : банерите се обликувани во 3 различни видови на ѕвездите, и се обоени во сјајот злато, уникатен и симпатична, тоа е прекрасен банер поставено за да декорирате вашиот место.Тоа е лесно да се примени бидејќи банер собата е веќе пред насобраните.И тоа е совршено погодни за било која тема партии или други активности.Спецификации : Боја : злато Материјали : дрво Големина : star банер : дијаметар е 12cm / 4.7 инчен string : 3meters / 9.8 нозе Пакетот вклучува : 9 парчиња ѕвезда банер 1 x string.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Добредојдовте Снешко Фотографија Вратата Банер Позадина Ткаенина Зима Симпатична Отворено Снешко Позадина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Добредојдовте Снешко Фотографија Вратата Банер Позадина Ткаенина Зима Симпатична Отворено Снешко Позадина

Гламурозен и онанирачки дизајн : Божиќ добредојдовте снешко фотографија вратата банерот е добро дизајн

DEN 407.76
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шампањ со Огномет Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шампањ со Огномет Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декорација за ваши

DEN 2519.76
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шише Шампањ Декоративни Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шише Шампањ Декоративни Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

Пвц,Винил.НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декораци

DEN 2519.76
Мери Мери Чувствува Срцето Гарланд
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мери Мери Чувствува Срцето Гарланд

На гарланд карактеристики 15 поместена чувствува срца во 5 бои праска, бледо розова, жолта, нане и сина.Ср

DEN 864.00