• Неодамнешно
Чиста Roseo Среќен Роденден Банер Знаци Златна SparkleBirthday Партија Смешно Материјали за Девојка Роденден бебе соба Декорација Виси Оркестарот 13 Парчиња

Чиста Roseo Среќен Роденден Банер Знаци Златна SparkleBirthday Партија Смешно Материјали за Девојка Роденден

Buyers rating:
DEN 142.80

Количина на стоки

13 хартија знамињата кои се запишува фразата "СРЕЌЕН BIRTHAY" на 2 сатен насоки(должина 8.2 ft+6.6 ft).Овој плакат е направен со тешки карта на акции, секој знаме мерки околу 5.5 инчи, широк x 7.8 инчи долго.Издржливи и Еднократно.Овој банер ќе биде совршен за било која возраст и ќе се направи голема позадина за партија фотографии.како вашите деца го 1-от роденден во домот итн.можете да ги користите за декорација на ѕид, позадина,што се користи како фото проп и повеќе.String овие знамиња заедно со себе, растојанието меѓу знамињата е прилагодлив.Можете да се движите триаголник знамиња да имаат различен изглед.Веруваме дека овој роденден банер ќе се направи сте задоволни!Консултирајте се со нас ако имате било какви прашања,Letjolt.ајде да уживаат во радоста на животот заедно!.Letjolt Роденден Гарланд Banner Color : Roseo Style & Size2 сатен насоки, должина : 8.2 ft+6.6 ft13 хартија знамиња, во секој знаме мерки околу 5.5 инчи, широк x 7.9 инчи long Instruction String овие знамиња заедно со себе, растојанието меѓу знамињата е прилагодлив.Можете да се движите триаголник знамиња да имаат различен изглед.Овој банер ќе изгледа ох толку симпатична со вашиот роденден на оркестарот.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се консултирате со нас.Letjolt, ајде да уживаат во радоста на животот заедно!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Роуз Златен Сјај Попрскана Со Љубов Златен Сјај Банер Знак Гарланд Пред-нанижани за Бебе Посипете,Бебе Туш Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роуз Златен Сјај Попрскана Со Љубов Златен Сјај Банер Знак Гарланд Пред-нанижани за Бебе Посипете,Бебе Туш Декорација

Материјал : злато се зголеми сјајот карта на акции.Бојата е повеќе злато.Ако сакате повеќе розова боја, т

DEN 287.76