• Неодамнешно
Жолта(Brown) Среќен Роденден Банер за Возрасни, Ecofriendly Обновливи 15pcs Среќен Роденден Centerpieces Банер за Партиски Материјали, Хартија Знаме Декор за Деца Девојки Жените Ро

Жолта(Brown) Среќен Роденден Банер за Возрасни, Ecofriendly Обновливи 15pcs Среќен Роденден Centerpieces Банер

Buyers rating:
DEN 189.60

Количина на стоки

Пакетот вклучува : СРЕЌЕН РОДЕНДЕН+2 зелени лисја !Вкупно 15pcs да се состојат среќен роденден банер. 3 метри коноп јаже е предвидено, само во случај да треба повеќе за бесење на банерот каде што некогаш сте ќе се стави.Овој среќен роденден банер има стил на било која страна, бидејќи розова боја е прилагодлива нешто што можеби ќе се случува во вашиот ум.На holographic писма дојде посебен и вие треба да се соберат на банер себе.Надевам дека ќе уживате DIY со вашето семејство или пријатели.Среќен роденден банерот е двојно страна се печатат на Еко-пријателски kraft хартија, убава и еднократно.Големина : секоја буква висина 6.7".Вкупно 15pcs, вклучени 2 зелени листови.Вклучени 3 метри јаже.Треба да string со себе.Можете да виси среќен роденден украси од гранки и ceillings, или на ѕидот, тремот, дрво, двор, игралиште, и на други места што сакате.Тоа може да додадете дополнителна допир на роденден тема.Среќен роденден банер се направени од врвен квалитет карта на акции Стрингови за двете страни за лесно виси Среќен роденден резерви се одговараат за Жени, мажи,колеги,пријатели и сите други луѓе роденден Едноставна роденден Домот Разноврсна оркестарот.Совршен за роденден, роденден декорација, роденден фото реквизити и keepsakes.Користите со повеќе лица теми.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шампањ Флејта Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шампањ Флејта Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декорација за ваши

DEN 2519.76
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шише Шампањ Декоративни Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Шише Шампањ Декоративни Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

Пвц,Винил.НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декораци

DEN 2519.76
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Божиќ Оркестарот Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќна Нова Година 2019 Божиќ Оркестарот Тема Банер 11 Оз Винил ПВЦ Flex за Внатрешна/Надворешна,

НОВА ГОДИНА ПАРТИЈА : новогодишната виси Банерот е импресивен 2019 Нова Година Партија декорација за ваши

DEN 2519.76