• Неодамнешно
WATINC Дипломирањето Позадина Банер 78 x 45 Екстра Големи Backdrops Честитки Град Капа Диплома Балони Шампањ Црното Злато Партија Декорација Материјали за Внатрешна Отворе?

WATINC Дипломирањето Позадина Банер 78 x 45 Екстра Големи Backdrops Честитки Град Капа Диплома Балони Шампањ

Buyers rating:
DEN 95.76

Количина на стоки

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН - со Користење на црната како боја на позадината, златна и sliver боја се повеќе сјајна.Нашата позадина е убава со слика на сребрена и златна балони, панделки, блеснаа ѕвездите и златен сјај знак сигурно ќе се обезбеди основа за преземање на фотографии и да ги изразат одлична честитки до grads.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Оваа позадина плакат е направен од полиестер ткаенини, кој е издржлив, перат, обновливи и лесни дека е лесно да се носат на партијата место.Исто така, печатење може да трае долго време, што е тешко да исчезнат.ЕКСТРА ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ - 6.6 x 3.8 фт, ќе биде око-фаќање кога виси на ѕидот.Добро за една голема партија настан.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - пакетот е со јаже, само да го прикачите преку 4 дупки на аглите и висат на ѕидот, фото кабина или ограда.Ајде да го прослават овој возбудлив дипломирање сезона!.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА - Ова дипломирањето банер ќе биде убав подарок и партија украси за прославувањето на матурските сезона.Тоа може да се широко се користи во различни партии во средно училиште, колеџ, градина, дома, фотографија студио, итн.Со користење на црната како боја на позадината, златна и sliver боја се повеќе сјајна.Нашата позадина е убава со слика на сребрена и златна балони, панделки, блеснаа ѕвездите и златен сјај знак сигурно ќе се обезбеди основа за преземање на фотографии и да ги изразат одлична честитки до grads.Оваа дипломирањето банер ќе биде убав подарок и партија украси за прославувањето на матурските сезона.Тоа може да се широко се користи во различни партии во средно училиште, колеџ, градина, дома, фотографија студио, итн. 6.6 x 3.8 ft/ 78" x 45".Одлично за една голема партија настан.Полиестер ткаенини.Добро печатење, тешко да исчезнат.Мие, сакајте се фаќа за исклучување.издржливи.Со користење на црната како боја на позадината, златна и sliver боја се повеќе сјајна.Нашата позадина е убава со слика на сребрена и златна балони, панделки, блеснаа ѕвездите и златен сјај знак сигурно ќе се обезбеди основа за преземање на фотографии и да ги изразат одлична честитки до grads.Оваа дипломирањето банер ќе биде убав подарок и партија украси за прославувањето на матурските сезона.Тоа може да се широко се користи во различни партии во средно училиште, колеџ, градина, дома, фотографија студио, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

5-ти Роденден Сирена Партија Украси Петтата Дно Роденден Банер Принцеза Пет Сирена Тема Роденден Позадина Позадина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5-ти Роденден Сирена Партија Украси Петтата Дно Роденден Банер Принцеза Пет Сирена Тема Роденден Позадина Позадина

Пакување вклучува : 5ти Роденден парче на сирена роденден позадина, должина 6.1 x3.6 стапки доаѓаат со 13ft бе�

DEN 239.76