• Неодамнешно
Kapro 1255-50-06 Професионални Base Видов, 6-Инчен

Kapro 1255-50-06 Професионални Base Видов, 6-Инчен

Buyers rating:
DEN 1024.80

Количина на стоки

Висок јаглерод пролет челик сечилото за максимална флексибилност.Должина на ножот : 5.9-Инчи.Локалните индукција стврднување процесот на забите, за да се зачува на сечилото е флексибилност и да се постигне долго сечење живот.Наострен нож совет за удирање и сечење base.Прецизно и брзо сечење во двете помогнам и да се повлече предлози на ножот.На Kapro професионални base видов е дизајниран за удобност и леснотија на користење, а потоа се изгради за сила и флексибилност се бара од страна на base професионалци.Висок јаглероден челик сечилото за прецизно и брзо сечење во двете помогнам и да се повлече предлози на ножот.На ергономски зафат со TPR гума дизајниран за удобност и против пролизгување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат