• Неодамнешно
GK40 Замена на Батеријата за полнење за Motorola, Мото G4 Игра Батеријата SNN5976A за полнење за Motorola E3, E4, Г4 Игра, G5, XT1601, XT1603, XT1607 XT1609, XT1675, XT1700, XT1765, XT1766, XT1767PP

GK40 Замена на Батеријата за полнење за Motorola, Мото G4 Игра Батеријата SNN5976A за полнење за Motorola E3,

Buyers rating:
DEN 287.52

Количина на стоки

★Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто на вашиот ум : Кликнете на "ASDAWN Трговија" веднаш до "Продаваат", потоа кликнете на "постави прашање" да не контактирате. Ве молиме користете вашиот оригинален полнач и кабел за полнење на оваа батерија.Компатибилен со Motorola GK40, SNN5976 A, Мото E3, Мото E4, Мото G4 Игра, Мото G5, XT1600, XT1601, XT1603, XT1607, XT1609, XT1766, XT1767, XT1767 PP, XT1768, XT1675, XT1675, XT1921-1, XT1921-3, XT1921-5, XT1921-6, XT1921-7.Можете да најдете некои настава видеа на You Tube или да го најдете техничар за помош ако не знаете како да ја замените вашата батерија. ⚡【ЗА НАЈДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ】⚡ве Молиме користете вашиот оригинален полнач и кабелот што доаѓа со вашиот телефон да ја полните оваа батерија. Ве молиме бидете сигурни дека новата батерија се контакти и телефонот се целосно поврзани.ASDAWN тим ќе стори се што тие може да ви помогнат.Сега е време да се внимателен нова замена на батеријата!.Изберете ASDAWN батеријата направите вашиот телефон да допаѓа новиот перформанси!.Ве молиме запомнете дека неговата целосна изведба и долговечност е само постигнати по 3 до 5 комплетни циклуси на полнење и празнење. Во првиот почетокот, на батеријата ќе се исцеди брзо, ова прашање е предизвикана поради нестабилна li-ion на новата батерија, таа ќе стане нормален по долгорочна употреба.Телефонот се исклучува автоматски?Рестартирање?Треба да ја дополните многу пати на ден?.Изгради-во microchip за да се спречи преку-полнење, над-празнење, кратки-коло, и над-греење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат