• Неодамнешно
Swark BLP597 Замена на Батеријата Компатибилен со OnePlus 2 Два 2 Телефон A2001 A2003 A2005 + Алатки

Swark BLP597 Замена на Батеријата Компатибилен со OnePlus 2 Два 2 Телефон A2001 A2003 A2005 + Алатки

Buyers rating:
DEN 348.00

Количина на стоки

Напон : 3.8 V; Капацитет : 3300m Ah / 12.54 Пот.Компатибилен Батеријата Дел Број : BLP597. Компатибилен Модел : One Plus 2 Два 2 Телефон A2001 A2003 A2005. Ве молиме да ни испратите слика ако најдете некоја пакет оштетени.нема инструкции, не сме многу настава видеа на You Tube, можете да ги проверите.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат