• Неодамнешно
ТА-1021 Батеријата Вратата Мобилен Телефон Поддржува Замена за Nokia 6 ТА-1033 ТА-1000 ТА-1003 ТА-1025 Мат Црна

ТА-1021 Батеријата Вратата Мобилен Телефон Поддржува Замена за Nokia 6 ТА-1033 ТА-1000 ТА-1003 ТА-1025 Мат Црна

Buyers rating:
DEN 362.64

Количина на стоки

Батеријата на Задниот Поклопец Овој замена за Nokia 6 ТА-1021 ТА-1033 ТА-1000 ТА-1003 ТА-1025 е Задниот Поклопец, што се користи за поправка на скршена Назад Случај.Совршено да Одговара на Nokia 6 Назад Случај(Не вклучувајќи Батерија).Оваа Замена на Батеријата Вратата не дојде со сите потребни алатки,само збир на универзална шрафцигер со crowbar и вшмукување чаша.Нема Настава во пакет.Било каков вид на прашање ве молиме контактирајте Goodyitou услуги на клиентите за помош.Компатибилен со Nokia 6 Зачувате вашите пари од купите нов телефон, но поправи тоа.Не инструкции за инсталација на заменете ја Батеријата Вратата Мобилен Телефон Грб на Nokia 6 ТА-1021 ТА-1033 ТА-1000 ТА-1003 ТА-1025 , ве молам, инсталирајте под раководство на стручни лица.Ве молиме бидете сигурни дека кој било дел со кабел за време на инсталацијата, не го свртите кабелот над 90°,ќе предизвика оштетени.Nokia 6 Батеријата Вратата Мобилен Телефон Грбот е многу кревка,ве молиме да се биде внимателен при инсталација.Ние се неодговорни за штета предизвикана од несоодветна инсталација.Пакет Содржи : 1x Nokia 6 Батеријата Вратата Мобилен Телефон Backs1x сет на screwdrivers за мобилни телефони и компјутерски поправки вклучени. 1x crowbar вклучени. 1x морон вклучени.Настава Не се вклучени.Професионална вештина и Специјални Алатки се бара за инсталација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат